LMZ općine Grude: Poznati svi polufinalni parovi

U utorak su odigrana posljednja dva četvrtfinalna susreta LMZ općine Grude 2023.

Prvo je odigrana jedna utakmica juniorskog polufinala, a sastali su se Drinovci i Ružići. Ružići su poveli, ali ostatak utakmice ekipa Drinovaca je pokazala bolju igru te zasluženo slavila sa 6:3. Za Drinovce su zabili Ivan Majić (2), Marin Čale (2) i Antonio Leventić (2), dok su za Ružiće pogotke postigli Ivan Leko, Marko Nikić i Ivan Iličić. Drinovci su prošli u finale dok Ružićima ostaje borba za treće mjesto.

Polufinale su već osigurale ekipe Grude Centar i Ružići, a u utorak smo saznali i preostale dvije ekipe polufinalne večeri.

U prvoj utakmici Drinovci 2 su bili bolji od Donji Mamića rezultatom 5:0. Pogotke su postigli Mihovil Glavaš, Marin Tomas i Zvonimir Erkapić (2), i jedan autogol.

U drugoj utakmici snage su odmjerile ekipe Tihaljina i Grude Zapad. Tihaljina je bolje otvorila utakmicu i u prvoj minuti dolaze do vodstva pogotkom Jure Primorca. U nastavku igrao se brz i kvalitetan nogomet i publika je uživala u reprizi prošlogodišnjeg finala. 10 minuta prije kraja Ante Mušan povećava vodstvo Tihaljine ali dvije minute prije kraja Šimun Zorić smanjuje rezultat na 2-1. Ekipa Zapada je imala priliku izjednačiti nakon 6. prekršaja i udarca s devet metara, ali nisu uspjeli pogoditi i Tihaljina odlazi u polufinale.

Polufinale je u srijedu. U 20:15 sati sastaju se juniori Donji Mamići i Gorica/Sovići, nakon njih u 21 sat seniori Grude Centar i Ružići, te u 22 sata Tihaljina i Drinovci 2.

lmz općine grude: poznati svi polufinalni parovi lmz općine grude: poznati svi polufinalni parovi lmz općine grude: poznati svi polufinalni parovi lmz općine grude: poznati svi polufinalni parovi lmz općine grude: poznati svi polufinalni parovi lmz općine grude: poznati svi polufinalni parovi lmz općine grude: poznati svi polufinalni parovi lmz općine grude: poznati svi polufinalni parovi lmz općine grude: poznati svi polufinalni parovi lmz općine grude: poznati svi polufinalni parovi lmz općine grude: poznati svi polufinalni parovi lmz općine grude: poznati svi polufinalni parovi lmz općine grude: poznati svi polufinalni parovi

grude-online.info

Post LMZ općine Grude: Poznati svi polufinalni parovi je prvi puta viđen na Grude Online.