Potvrđene kandidacijske liste za izbor članova Vijeća mjesnih zajednica

Općinsko izborno povjerenstvo objavilo je konačne kandidacijske liste  za izbore članova Vijeća mjesnih zajednica općine Grude.

Izbori će se održati 8. listopada 2023. godine.

KANDIDACIJSKE LISTE

1. MJESNA ZAJEDNICA GRUDE

– HDZ BiH
1. Mikulić Slavko 1972
2. Andrijanić Bruno 1992.
3. Barić Ante 1994.
4. Kondža Martin 1992.
5. Zucić Vladimir 1977.
6. Šimić Toni 1989.
7. Ćorluka Josip 1982.
8. Miloš Jerko 1983.
9. Leko Tomislav 1993.
10. Tolić Jerko 1964.
11. Ević Tomislav 1973.
12. Marić Marko 1997.
13. Galić Mario 1990.

– ZAJEDNO ZA MJESNU ZAJEDNICU GRUDE HRS-HDZ 1990
1. Miloš Tomislav 1994.
2. Pešorda Predrag 1978.
3. Leko Žaklina 1968.
4. Zucić Stipe 1972.
5. Ćorluka Dijana 1975.
6. Vranješ Nediljko 1992.

2. MJESNA ZAJEDNICA DRINOVCI

– HDZ BiH
1. Pandžić Jure 1993.
2. Pandžić Frano 1983.
3. Vrdoljak Mate 1988.
4. Stričević Tomislav 1989.
5. Ravlić Tihomir 1965.
6. Buconjić Mile 1989.
7. Majić Krešo 1995.
8. Čulina Antonio 1983.
9. Majstorović Damjan 1987.
10. Blekić Rudo 1997.
11. Glavaš Petar 1998.

– KOALICIJA ZA BOLJU MJESNU ZAJEDNICU HSS-SDP
1. Majstorović Dario 2000.
2. Radić Slaven 1995.

– ZAJEDNO ZA MJESNU ZAJEDNICU DRINOVCI HRS-HDZ 1990
1. Pandžić Ivan 1992.
2. Rogić Ivan 1982.
3. Čulina Jerko 1992.
4. Glavota Mihovil 1999.
5. Pandžić Vlado 1968.
6. Arambašić Ante 1979.
7. Pandžić Ivan 2001.
8. Vekić Branko 1958.
9. Pandžić Nedjeljko 1975.

3. MJESNA ZAJEDNICA RUŽIĆI

– HDZ BiH
1. Žulj Ivan 1991.
2. Marijanović Danijela 1982.
3. Mikulić Lucija 1981.
4. Brzica Dario 1986.
5. Žulj Vlado 1987.
6. Nikić Tomislav 1978.
7. Nikić Ivica 1965.
8. Pralas Katica 1979.
9. Jurčić Antonija 1995.
10. Iličić Marija 1983.
11. Mikulić Matea 1992.

– HRS
1. Žulj Andrija 1997
2. Mikulić Karla 2003.

– KOALICIJA ZA BOLJU MJESNU ZAJEDNICU HSS-SDP
1. Mikulić Ivan 1990
2. Iličić Vlado 1967.
3. Pralas Ante 1982.
4. Marijanović Ivan 1991.
5. Iličić Stipe 1995.
6. Iličić Dragan 1966.

4. MJESNA ZAJEDNICA SOVIĆI DONJI

– HDZ BiH
1. Boban Danijel 1984.
2. Pejić Mile 1978.
3. Prlić Ivana 1993.
4. Vlašić Stjepan 1978.
5. Boban Marko 1986.
6. Pejić Zvonko 1954.
7. Prlić Marijana 1994.
8. Čuljak Zvonimir 1978.
9. Boban Nikola 2002.
10. Boban Mate 1988.
11. Vlašić Ante 1992.

– HRS
1. Bošnjak Luka 1995.

5. MJESNA ZAJEDNICA TIHALJINA

– HDZ BiH
1. Primorac Mislav 1992.
2. Čepo Marija 1993.
3. Mijatović Ivica 1969.
4. Čepo Slavena 2000.
5. Kordić Ivana 1995.
6. Bago Danijel 2001.
7. Kordić Marijo 1973.
8. Perić Veselko 1993.
9. Bukić Ljubo 1983.
10. Kolak Jerko 1990.
11. Kordić Mate 1971.

– HRS
1. Primorac Marijana 1998.

– KOALICIJA ZA BOLJU MJESNU ZAJEDNICU HSS-SDP
1. Lukenda Ivan 1989.
2. Rašić Vlado 1974.
3. Kordić Mirjan 1957.
4. Mijatović Martina 1997.
5. Milas Jerko 1984.
6. Čepo Renato 1971.
7. Mlinarević Robert 1997.
8. Mlinarević Miro 1960.
9. Kordić Gojko 1966.
10. Mlinarević Ivan 1966.
11. Čepo Mirko 1963.

6. MJESNA ZAJEDNICA SOVIĆI GORNJI

– HDZ BiH
1. Vlašić Zoran 1985.
2. Grizelj Rajko 1959.
3. Soldo Lucija 1992.
4. Bogut Neven 1982.
5. Ćavar Ljubo 1998.
6. Grizelj Andrija 1985.
7. Milićević Ante 1992.
8. Grizelj Zoran 1984.
9. Zorić Zvonimir 1962.
10. Jurić Katarina 1995.
11. Grizelj Mate 2000.

– HRS
1. Knezović Tino 1975.

– KOALICIJA ZA BOLJU MJESNU ZAJEDNICU HSS-SDP
1. Grizelj Marin 1990.
2. Grizelj Ivan 1980.
3. Biško Mate 1994.
4. Tomas Vlatka 2002.
5. Biško Marko 1995.
6. Vulić Marko 1990.

7. MJESNA ZAJEDNICA GRUDE ZAPAD

– HDZ BiH
1. Tolić Ivan 1987.
2. Filipović Vjekoslav 1960.
3. Barić Antonio 1984.
4. Zorić Matea 1992.
5. Miloš Gordan 1960.
6. Šimić Maja 1991.
7. Knezović Josip 1996.
8. Miloš Mirela 1976.
9. Barić Vinko 1983.
10. Marić Josip 1986.
11. Zorić Marko 1990.

– ZAJEDNO ZA MJESNU ZAJEDNICU GRUDE ZAPAD HRS-HDZ 1990
1. Budeš Mato 1977.

8. MJESNA ZAJEDNICA DRAGIĆINA

– HDZ BiH
1. Bandić Jure 1987.
2. Palac Ivica 1966.
3. Palac Ljiljanko 1964.
4. Šimić Rosan 1967.
5. Bandić Vlado 1959.
6. Katura Ljubo 1960.
7. Biloš Boris 1969.
8. Bandić Mirko 1990.
9. Bandić Mario 1990.

– HRS
1. Jelić Gordan 1997.

9. MJESNA ZAJEDNICA GORICA

– HDZ BiH
1. Bušić Ante 1990.
2. Sosa Frano 1993.
3. Grubišić Toni 1990.
4. Jasak Josip 1987.
5. Galić Jerko 1998.
6. Paradžik Kata 1992.
7. Bušić Zorica 1986.
8. Galić Frano 1993.
9. Polunić Zoran 1959.

– KOALICIJA ZA BOLJU MJESNU ZAJEDNICU HSS-SDP
1. Bošnjak Marko 1985.
2. Bošnjak Marko 1985.
3. Bušić Tomislav 1983.
4. Bušić Danijel 1990.
5. Boban Ante 1997.
6. Sosa Mate 1988.
7. Kapural Ivan 1997.
8. Polunić Ante 1985.

10. MJESNA ZAJEDNICA CEROV DOLAC-POGANA VLAKA

– HDZ BiH
1. Tomić Josip 1986.
2. Pezer Milenko 1961.
3. Macan Marija 1996.
4. Tomić Dinko 1966.
5. Tomić Dario 1973.
6. Mikulić Željko 1976.
7. Bandić Nenad 1967.
8. Pezer Miro 1954.
9. Brzica Zoran 1963.

– ZAJEDNO ZA MJESNU ZAJEDNICU CEROV DOLAC-POGANA VLAKA HRS-HDZ 1990
1. Tomić Jure 1990.
2. Leko Filip 1978.
3. Bandić Tomislav 1993.

11. MJESNA ZAJEDNICA VIŠNJICA-MEDOVIĆI

– HDZ BiH
1. Vukoja Slobodan 1973.
2. Kolobarić Željko 1985.
3. Palac Josip 1991.
4. Vukoja Stanko 1970.
5. Vukoja Mate 1994.
6. Zadro Josip 1980.
7. Palac Jozo 1964.

12. MJESNA ZAJEDNICA LEDINAC-PODLEDINAC

– HDZ BiH
1. Leko Željko 1974.
2. Vukoja Stanko 1967.
3. Tica Ante 1985.
4. Vukoja Tomislav 2000.
5. Brzica Eugen 1973.
6. Alpeza Ivan 1972.
7. Alpeza Zdenko 1970.

13. MJESNA ZAJEDNICA POCRTE

– HDZ BiH
1. Spajić Josip 1973.
2. Marić Ivan 1988.
3. Šimunović Goran 1996.
4. Spajić Zvonimir 1988.
5. Spajić Jozo 1987.
6. Spajić Helena 1982.
7. Bošnjak Ivan 1982.
8. Marić Petar 1995.
9. Šimić Stjepan 1995.

– ZAJEDNO ZA MJESNU ZAJEDNICU POCRTE HRS-HDZ 1990
1. Spajić Ivan 1967.
2. Spajić Petar 1975.
3. Marić Branimir 1990.

14. MJESNA ZAJEDNICA BORAJNA

– HDZ BiH
1. Pralas Željko 1963.
2. Mikulić Martina 1994.
3. Pralas Jadranko 1959.
4. Mikulić Goran 1966.
5. Pralas Dalibor 2001.
6. Pralas Anica 1977.

– ZAJEDNO ZA MJESNU ZAJEDNICU BORAJNA HRS-HDZ 1990
1. Mikulić Milan 1981.
2. Šimić Mijo 2003.
3. Pralas Karlo 1981.
4. Šimić Ante 1996.

15. MJESNA ZAJEDNICA PUTEŠEVICA

– HDZ BiH
1. Vranješ Siniša 1967.
2. Vranješ Krešimir 1981.
3. Vekić Krešo 1943.
4. Vranješ Josip 1976.
5. Vranješ Mirjana 1982.
6. Vranješ Vlado 2001.
7. Vranješ Ivica 1976.

 

Kandidacijske liste – Izbori za Vijeća MZ Grude 2023. godine.

grude.info

eKatalozi

Najnovije vijesti

MOŽDA VAS ZANIMAISTAKNUTO