Plemići sigurni i na gostovanju u Konjicu

Šestu proljetnu pobjedu iz isto toliko utakmica upisali smo na gostovanju u Konjicu, gdje smo odigrali našu prvu premijerligašku utakmicu u povijesti.

Protiv Igmana smo slavili rezultatom 3:0 te smo se tako još više učvrstili na liderskoj poziciji uoči posljednjeg kruga prvenstvene utrke.

Do zaslužene prednosti smo stigli u 26. minuti kada je ubačaj Josipa Ćorluke u mrežu skrenuo domaći branič Mirko Oremuš, dok smo u nastavku postigli još dva pogotka – prvo je u 73. minuti Nemanja Bilbija pogodio glavom nakon ubačaj Silvija Ilinkovića, dok je konačnih 3:0 postavio Tomislav Kiš samo dvije minute nakon ulaska u igru iskoristivši dodavanje Ivana Jukića.

Našu momčad već u utorak u Čitluku čeka uzvrat četvrtfinala Kupa protiv Radnika, dok treći krug prvenstva otvaramo sljedećeg vikenda kada ćemo opet igrati protiv Igmana, ali na domaćem terenu.

IGMAN – ZRINJSKI 0:3

Strijelci: 0:1 – Oremuš (26′), 0:2 – Bilbija (73′), 0:3 – Kiš (82′)

FK IGMAN: Ćeman, Duraković, Drljević, Oremuš, Dupovac, Hrelja, Bodul, Hebibović, Alagić (53′), Jakupović, Ramić (80′ Alešević).

HŠK ZRINJSKI: Marić, Barišić, Ćorluka, Ismajlgeci (89′ Bekić), Ivančić, Ćuže (80′ Mandić), Jakovljević, Sučić (89′ Zlomislić), Ilinković, Tičinović (64′ Jukić), Bilbija (80′ Kiš).