back to top

PL: Mitrović donio pobjedu Fulhamu, United nastavlja s odličnim igrama bez Ronalda, Arsenal podbacio na Emiratesu (VIDEO)

U večerašnjim utakmicama Premier lige slavili su Manchester United, Fulham i Brighton, dok je prvoplasirani Arsenal podbacio na domaćem terenu odigravši bez golova protiv Newcastlea.

Fulham je s minimalnih 1:0 slavio na gostovanju kod Leicestera golom našeg Aleksandra Mitrovića u 17. minuti nakon lopte koju mu je uputio Brazilac Willian.

Manchester United nastavlja blistati nakon raskida suradnje s Cristianom Ronaldom koji je očito pokvario kemiju ove kvalitetne momčadi.

Bournemouth je na Old Traffordu poražen s uvjerljivih 3-0.

Na poluvrijeme domaći su vodili golom Kazemira u 23. minuti. Sjajno se ubacio i pogodio iz voleja nakon ubačaja Eriksena s lijeve strane.

Mladi Argentinac Alejandro Garnacio nastavlja s odličnim igrama koje je započeo neposredno prije Svjetskog prvenstva u Kataru.

U završnici prvog poluvremena zamijenio je ozlijeđenog Van De Beeka, a već u 49. minuti asistirao je Luki Shawu za pobjedu.

Tek u 86. minuti lijevi bek je krenuo u akciju za treći pogodak, uputio je dugu loptu do Brune Fernandesa, a ovaj proslijedio do Rashforda, koji je rutinski postigao pogodak i postavio konačan rezultat.

Brighton nastavlja igrati dobro jer su u Liverpoolu pobijedili Everton s uvjerljivih 4-1.

Karamele je načeo Mitomu nakon asistencije Kaiseda u 14. minuti, što je bio i jedini pogodak u prvom poluvremenu.

U prvoj fazi drugog dijela igre uslijedio je pravi blitzkrieg kada je sve bilo odlučeno u roku od šest minuta jer su postignuta tri pogotka. Ferguson je pogodio u 51., March u 54. i Gross u 57. minuti za nedostižnih 4:0 za goste.

Utješni pogodak za Brighton postigao je Gray iz jedanaesterca u drugoj minuti sudačke nadoknade.