LMZ Grude: Zanimljivi susreti na četvrtoj večeri turnira

U četvrtak je odigrano pet novih susreta LMZ općine Grude 2023.

Kod juniora prvo su se sastali Tihaljina i Grude Boboška. Tihaljina je slavila rezultatom 3:0, dva pogotka postigao je Josip Kordić i jedan Jure Leko.

U drugom susretu igrali su Gorica/Sovići i Pocrte. Pocrte su imale vodstvo od 3:0 ali nakon toga ekipa Sovići/Gorica dolazi do preokreta i uzimaju pobjedu 5:4. Za Soviće/Goricu dva pogotka postigao je Luka Bošnjak i po jedan Frano Grubišić, Ivan Paradžik i Boris Benović. Za Pocrte zabili su Karlo Tomas, Filip Petrović, Ante Pandžić i Matej Zadro.

Nakon njih uslijedili su seniori. U prvoj utakmici sastali su se Tihaljina i Drinovci 2. Drinovci su bolje otvorili susret te dolaze do vodstva pogotkom Mihovila Glavaša, ali nakon toga sve ide na stranu Tihaljine. Izjednačio je Tomislav Perić a nakon njega po jedan pogodak od Luke Ančića, Marinka Primorca i Ljube Ančića donose Tihaljini novu pobjedu.

U drugoj seniorskoj utakmici sastali su se Gorica i Pešija. Ekipa Gorice je bolje krenula u susret i dolaze do prednosti od 4:0. Međutim ekipa Pešije se borila do zadnje minute i uspjevaju okrenuti rezultat na 5:6 i ostvaruju prvu pobjedu na ovogodišnjoj Ligi mjesnih zajednica. Strijelci za Goricu: Ivan Galić, Dominik Mitar, Branko Bušić i Hrvoje Jurić (2), a za Pešiju: Bruno Andrijanić, Filip Markota, Marko Marić i Ante Marić (2) i jedan autogol.

U posljednjoj utakmici večeri sastali su se Ružići i Grude Centar. S puno prilika i akcija na obje strane, dvije iskusne ekipe pružile su publici nogomet za uživanje. U prvom poluvremenu nije bilo golova a zatim na početku drugog dijela Ivan Mikulić dovodi Centar u vodstvo. Nastavila se brza i dobra igra obje ekipe kroz drugo poluvrijeme, a u zadnjim sekundama susreta, nakon gubitka lopte s golmanom-igračem, Ivan Mikulić postiže svoj drugi pogodak i postavlja konačan rezultat 2:0.

19:00 Tihaljina – Ružići (Juniori)
19:45 Drinovci – Grude Boboška (Juniori)
20:30 Sovići Donji – Grude Zapad
21:30 Donji Mamići – Pocrte
22:30 Drinovci 1 – Dragićina

lmz grude: zanimljivi susreti na četvrtoj večeri turnira lmz grude: zanimljivi susreti na četvrtoj večeri turnira lmz grude: zanimljivi susreti na četvrtoj večeri turnira lmz grude: zanimljivi susreti na četvrtoj večeri turnira lmz grude: zanimljivi susreti na četvrtoj večeri turnira lmz grude: zanimljivi susreti na četvrtoj večeri turnira lmz grude: zanimljivi susreti na četvrtoj večeri turnira lmz grude: zanimljivi susreti na četvrtoj večeri turnira lmz grude: zanimljivi susreti na četvrtoj večeri turnira lmz grude: zanimljivi susreti na četvrtoj večeri turnira lmz grude: zanimljivi susreti na četvrtoj večeri turnira lmz grude: zanimljivi susreti na četvrtoj večeri turnira lmz grude: zanimljivi susreti na četvrtoj večeri turnira lmz grude: zanimljivi susreti na četvrtoj večeri turnira lmz grude: zanimljivi susreti na četvrtoj večeri turnira lmz grude: zanimljivi susreti na četvrtoj večeri turnira

Post LMZ Grude: Zanimljivi susreti na četvrtoj večeri turnira je prvi puta viđen na Grude Online.