Zrinjski izborio polufinale Kupa BiH

Zrinjski je niz pobjeda nastavio i u uzvratnom ogledu četvrtfinala Kupa BiH trijumfom protiv Radnika (2:0) te smo s ukupnih 5:1 zasluženo izborili plasman u polufinale Kupa BiH – prvo nakon nikad odigranog u prekinutoj sezoni 2019/2020.

Nakon što smo veći dio posla obavili u Bijeljini, Plemići su u uzvratu slavili golovima Tomislava Kiša iz 45. minute i Antonija Ivančića iz 73., a sigurno da je naša današnja pobjeda mogla biti i uvjerljivija da su naši igrači imali bolju realizaciju, pogotovo u nastavku utakmice kada smo kreirali veliki broj prigoda.

Zrinjski sada čeka protivnika u polufinalu, a utakmice u kojima ćemo tražiti plasman u prvo finale nakon 2008. godine na programu su 5. i 19. travnja.

ZRINJSKI – RADNIK 2:0

Strijelci: 1:0 – Kiš (45′), 2:0 – Ivančić (73′)

HŠK Zrinjski: Topić, Barišić (62′ Jakovljević), Jukić, Zlomislić, Kiš (76′ Sabljić), Bekić, Stanić (46′ Malekinušić), Ilinković (76′ Sučić), Memija, Magdić, Mandić (46′ Ivančić).

FK Radnik: Lakić, Jokić, Paranos (80′ Maksimović), Došlo, Matković (60′ Danilović), Vasić, Marković, Rašević, Perišić (72′ Ristić), Gavrić, Maletić (60′ Srećković)