Vikend bogat utakmicama iza HNK Neum: Pregled susreta i rezultati

Iza HNK Neum je vikend bogat utakmica, a pregled utakmica donosimo u nastavku:

Juniori HNK Neum protiv HŠK Posušje

Juniori HNK Neum su poraženi od premijerligaša HŠK Posušje s rezultatom 3-0.  HNK Neum je na poluvrijeme otišao s minusom od 1 pogotka nakon jedine zakašnjele reakcije u zadnjoj liniji, a prije i nakon toga su imali čiste situacije iz kontra napada za postizanje pogotka što u ovakvim utakmicama bude kažnjeno.

Rezultat od 1-0 je bio sve do zadnjih 10 minuta kada su se  pokušavali otvorit s više rizika i domaćin to kažnjava s dva pogotka za konačnih 3-0. “Čestitke ekipi Posušja na pobjedi, jako oslabljeni ne igranjem Marenića, Maslaća i Sentića ipak smo odigrali jako dobru utakmicu.”, navode iz HNK Neum.

Pioniri i predpioniri protiv NK Mostar

Pioniri i predpioniri su odigrali prvenstvene utakmice protiv NK Mostar na SC Neum-Meteriz. Nakon turnira za predpionire u Opuzenu imali su i prvenstvenu utakmicu koju su odigrali u kombiniranom sastavu i odigrali dosta dobru utakmicu protiv odličnog protivnika.

U drugoj utakmici pioniri HNK Neum su nadigrali i savladali dosad neporaženu ekipu NK Mostar rezultatom 3-2. Ekipa HNK Neum je u svih 70 min bila bolji protivnik i zasluženo slavila protiv jake ekipe Mostara i tako potvrdila poziciju br. 3 i približila se vodećim ekipama.

Seniori HNK Neum protiv NK Triglav

Poraz seniora u Livnu protiv NK Troglav 3-1. Nogometaši HNK Neum su u Livnu odigrali prvenstvenu utakmicu bez kartonskih Šutala, Lovrića, Cvitanovića i ozlijeđenog Maslaća i pružili dosta velik otpor dobroj i spremnoj ekipi Troglava.
U prvih 30 minuta igrači su odlično stajali na terenu i samo je nedostajalo malo mirnoće u završnici da povedu s 1 ili 2 gola razlike. Iz jedne takve situacije nakon velike prilike HNK Neum iz kontra napada prima gol za vodstvo domaćina 1-0.
U drugom poluvremenu domaćini postižu pogodak i za 2-1 u 65 min. Do kraja utakmice HNK Neum se pokušavao vratiti još jednom, no nažalost, nisu uspjeli i domaćin je u zadnjoj minuti postigao pogodak za konačnih Troglav-Neum 3-1.
“Čestitke domaćinu na pobjedi i zahvaljujemo se na gostoprimstvu.”, zaključuju iz HNK Neum.