Večeras na Sportskom centru u Grudama: Grude Centar i Drinovci za prvaka Lige MZ

Večeras je u Grudama, na Sportskom centru, finalna večer ovogodišnje Lige MZ općine Grude 2023.

U velikom finalu snage će odmjeriti Grude Centar i Drinovci 2. Utakmica je na rasporedu u 22 sata. Za treće mjesto sastaju se Ružići i Tihaljina u 21 sat. U kategoriji juniora za prvaka će se boriti Drinovci i Donji Mamići u 20:15 sati, a za treće mjesto juniora u 19:30 sati igrat će Ružići i Gorica/Sovići.

Podsjetimo, u polufinalnoj večeri, Grude Centar slavio je protiv Ružića rezultatom 4:0, a Drinovci su pobijedili Tihaljinu rezultatom 4:1. Kod juniora Drinovci su pobijedili Ružiće, a Donji Mamići slavio protiv Gorice/Sovića.

Pobjednik ovogodišnje LMZ predstavljat će općinu Grude na završnici Lige Hercegovine koja će se ove godine održati u Grudama.

Raspored finalne večeri:

19:30 Ružići – Gorica/Sovići (Juniori, za treće mjesto)
20:15 Drinovci – Donji Mamići (Juniori, finale)
21:00 Ružići – Tihaljina (za treće mjesto)
22:00 Grude Centar – Drinovci 2 (FINALE)