TKD Poskok: Anamarija i Boris zlatni u Otočcu

Na međunarodnom taekwondo natjecanju Gacka OPEN koji je u subotu 6. Svibnja održano u Otočcu u Hrvatskoj, predstravili su se i članovi TKD kluba Poskok iz Posušja i osvojili dvije zlatne medalje. U svojim kategorijama zlato su osvojili Boris Gavrić i Anamarija Miličević.

Na međunarodnom natjecaju u Gackoj nastupilo je oko 290 natjecatelja iz Hrvatske, BiH i Slovenije. Ovo je ujedno bio i kriterijski turnir za kadete u novim visinskim kategorijama.

TKD klub Poskok iz Posušja je nastupio sa svojih pet natjecatelja koji se vraćaju sa dvije zlatne medalje. Zlatnim medaljama okitili su se Anamarija Miličević (KŽ-47) koja je kroz tri odlično odrađene borbe došla do prvog mjesta, te Boris Gavrić (KM-45) koji je isto tako kvalitetnim borbama stigao na prvo mjesto.

Nastupili su još i Ana Bašić, Marta Grubišić i Šimun Topić koji su nažalost u jakoj konkurenciji izgubili u četvrtfinalnim borbama.

Na ovo natjecanje naše “poskoke” vodila je trenerica Lucija Bašić.

„Sponzor ovog nastupa je rent a car BGL COMMERCE iz Posušja koji se uvijek brinu o sigurnosti naših putovanja, hvala im. Čestitke trenerici i našim zlatnim sportašima“, katzali su iz TKD kluba „Poskok“ Posušje.

tkd poskok: anamarija i boris zlatni u otočcu

Objava TKD Poskok: Anamarija i Boris zlatni u Otočcu pojavila se prvi puta na Posušje.info.