STANKOVIĆ OZBILJNO PRIJETIO JUVEU: Kostić asistirao za prednost, Đuričić pogodio za izjednačenje, Vlahović promašio penal (VIDEO)

Nogometaši Juventusa svladali su posljednjeplasiranu Sampdoriju koju vodi Dejan Stanković nakon dosta muke s 4-2.

Momčad Massimiliana Allegrija odlično je krenula. Već u 11. minuti Bremer je glavom donio prednost nakon ubačaja iz kornera našeg Filipa Kostića.

Na 2:0 povisio je Adrien Rabiot u 26. minuti pa vjerojatno nitko nije očekivao da će do poluvremena biti izjednačeno. Štoviše, dogodilo se to već u 32. minuti nakon blitzkriega.

Najprije je Tommaso Augello u 31. minuti smanjio rezultat na 2-1, a odmah potom srpski reprezentativac Filip Đuričić poravnao je nakon proigravanja Zanolija u kontri.

Ipak, kvaliteta je došla do izražaja u drugom poluvremenu. Rabio je vratio prednost svojim drugim golom u 64. minuti, kada je savršeno primio loptu u šesnaestercu i snažno pucao. Priliku za povećanje vodstva propustio je Dušan Vlahović samo pet minuta kasnije kada je promašio jedanaesterac.

Konačan rezultat postavio je Mathias Souli u trećoj minuti sudačke nadoknade, kada je samo pokupio loptu nakon udarca. Tome je prethodila akcija srpskih Nogometaša kada je Kostić centrirao, a Vlahović glavom zatresao okvir gola nakon što je vratar Sampe uspio zakačiti loptu tek toliko da spasi gol, ali ne zadugo.

Mnogo golova viđeno je i u dvoboju na Olimpicu gdje je Sassuolo iznenadio Romu s 4:3.

Već na poluvremenu gosti su vodili 3:1 golovima Loriena u 13. i 18. minuti, te Berardija u 4. minuti nadoknade vremena. U 26. minuti Zalevski je smanjio rezultat na 2-1.

Paolo Dybala je u 50. minuti nakon asistencije El Shaarawija smanjio na 3-2, ali je Pinamonti u 75. minuti ponovno povećao na dva pogotka (4-2). Konačan rezultat postavio je Wijnaldum u 4. minuti sudačke nadoknade.