Službeni Glasnik (14) AGRAM MNL-a MZ-a Grada Ljubuškog

Temeljem Propozicija natjecanja Agram 18. MNL MZ Grada Ljubuškog, te Propozicija natjecanja Agram 11. MNL MZ Grada Ljubuškog igrača do 16. godina starosti, Povjerenik natjecanja u prvom stupnju registrira sve utakmice odigrane, 5.8. 2022. godine postignutim rezultatom.

11. LIGA IGRAČA DO 16 GODINA STAROSTI

SKUPINA (B)

  1. RADIŠIĆI – CERNO/MILETINA/MOSTARSKA VRATA 0:2 (0:1), Strijelci: (0:1, Marko Ilić 18′), (0:2, Zvonimir Vučić 27′).
  2. VAŠAROVIĆI – VELJACI  1:3 (1:1), Strijelci: (0:1, Marko Čuljak 12′), (1:1, Ante Vegar 15′), (1:2, Kristijan Bebek 19′), (1:3, Leo Rašić 24′)

LJESTVICA SKUPINE (B)

R.B. EKIPA UT SKOR (P/N/P) GOL RAZLIKA BODOVI
1. VELJACI 4 3:1:0 15:5 10
2. PREGRAĐE 4 3:0:1 15:8 9
3. VAŠAROVIĆI 4 2:0:2 7:8 6
4. CERNO/M./M.V. 4 1:1:2 5:6 4
5. RADIŠIĆI 4 0:0:4 3:18

*Ekipa Veljaci se direktno plasirala u četvrtzavršnicu turnira, a ekipe Pregrađe i Vašarovići igraju utakmice doigravanja (baraža) prema utvrđenom rasporedu.

Strijelci (Liga mladih)

Redni broj Ime i Prezime Momčad Broj golova Ukupno
1. Mihael Mandić Har./Hraš. 4, 4
2. Mate Radišići Humac (2) 1,5, 6
3. Josip Radišić Humac (2) 1, 1
4. Ante (Jadranko) Bošnjak Studenci 2,1,2, 5
5. Leon Zeljković Studenci 1,1,4, 6
6. Luka Matijašević Vašarovići 1, 1
7. Ivano Roso Vašarovići 1,1, 2
8 Petar Zlopaša Radišići 1, 1
9. Krešo Granić Pregrađe 7, 7
10. Luka Vasilj Pregrađe 1, 1
11 Matej Granić Pregrađe 1, 1
12. Vlado Bokšič Radišići 1, 1
13. Marko Dodig Har./Hraš. 1, 1
14. Petar Zadro Vojnići 1,1, 2
15. Josip Rupčić Har./Hraš. 1, 1
16. Ivan Zadro Har./Hraš. 1,1, 2
17. Branimir Čavara Ljubuški 2,1, 3
18. Ivan Kraljević Ljubuški 1,2,1, 4
19. Dominik Šuvak Ljubuški 1,3,1, 5
20. Matijas Antunović Ljubuški 2, 2
21. Drago Grubišić Humac (2) 1,1, 2
22. Luka Petrović  Pregrađe 1,1, 2
23. Dorijan Bošnjak Pregrađe 1, 1
24. Luka Matijašević Vašarovići 1, 1
25. Lovro Majić Cerno/M./M.V. 1, 1
26. David Prusina Veljaci 1,1,1, 3
27. Blaž Bebek Veljaci 1, 1
28. Zvonimir Vučić Cerno/M./M.V. 1,1, 2
29. David Herceg Ljubuški 2, 2
30. Marko Dodig Ljubuški 1,1,2, 4
31. Domagoj Alilović Studenci 1, 1
32. Marko Perić Studeci 1, 1
33. Josip Mišetić Veljaci 2,3, 5
34. Marin Zovak Pregrađe 2, 2
35. Ante Vegar Vašarovići 2, 2
36. Ante Markić Radišići 1, 1
37. Domagoj Šiljeg Humac (2) 2, 2
38. Ivano Jelavić Vojnići 1, 1
39. Kristija Mucić Vojnići 1, 1
40. Ivan Mlinarević Humac (2) 1, 1
41. Marko Čuljak Veljaci 2,1, 3
42. Karlo Dragičević Cerno/M./M.V. 1, 1
43. Marin Zovak Pregrađe 1, 1
44. Ivan Luburić Studenci 1, 1
45. Marko Mandić Har./Hraš. 1, 1
46. Ante Selak Har./Hraš. 1, 1
47. Marko Ilić Cerno/M./M.V. 1, 1
48. Ante Vegar Vašarovići 1, 1
49. Kristijan Bebek Veljaci 1, 1
50. Leo Rašić Veljaci 1, 1

Žuti kartoni (mladi)

  Hladna izvorska voda usred grada: Evo u čemu je tajna čarobnog vrela Bistrice, na kom su se mladići kupali kao vile (FOTO)

*brišu se nakon prvog kruga natjecanja

Redni broj Ime i Prezime Momčad Žuti kartoni Ukupno
1. Florijan Grbavac Humac (2) 1, 1
2. Zvonimir Vučić Cerno/M./M.V. 1, 1
3. Ivan Matijašević Vašarovići 1, 1
4. Karlo Dragičević Cerno/M./M.V. 1,1, 2
5. Ivan Zadro Har./Hraš. 1, 1
6. Ivan Mlinarević Humac (2) 1, 1
7. Josip Mišetić Veljaci 1, 1
8. Anđelo Mucić Vojnići 1,1, 2
9. Ivano Jalavić Vojnići 1, 1
10. Kristijan Mucić Vojnići 1, 1
11. Ante (Jadranko) Bošnjak Studenci 1, 1
12. Vlado Bokšić Radišići 1, 1
13. Krešo Medić Radišići 1,1, 2
14. Toma Tolj Humac (2) 1, 1
15. Ivan Luburić Studenci 1, 1
16. Branimir Čavara Ljubuški 1, 1
17. Blaž Bebek Veljaci 1, 1
18. Ante Vegar Vašarovići 1, 1

18 . MNL MZ GRADA LJUBUŠKOG

SKUPINA (A)

  1. RADIŠIĆI – HUMAC (1)  2:10 (1:2), Strijelci: (0:1, Mate Pehar 5′), (1:1, Marko Šunjić 9′), (1:2, Marko Vujević 19′), (1:3, Mladen Mlinarević 26′), (1:4, Mladen Mlinarević 27′), (2:4, Marko Šunjić 28′), (2:5, Marko Bošnjak 29′), (2:6, Marko Vujević 35′), (2:7, Mate Pehar 37′), (2:8, Mladen Mlinarević 37′), (2:9, Mladen Mlinarević 39′), (2:10, Marko Vujević 40′).
  2. PROLOG – TESKERA  3:0 (3:0), Strijelci: (1:0, Ivan (Ilija) Herceg 11′), (2:0, Mate Herceg 18′), (30, Mate Herceg 20′)

LJESTVICA SKUPINE (A)

R.B. EKIPA UT SKOR (P/N/P) GOL RAZLIKA BODOVI
1. VAŠAROVIĆI/GRAB 4 4:0:0 14:3 12
2. PROLOG 4 3:0:1 13:6 9
3. TESKERA 4 1:1:2 8:14 4
4. HUMAC (1) 4 1:0:3 17:16 3
5. RADIŠIĆI 4 0:1:3 9:22 1

*Ekipa Vašarovići/Grab se direktno plasirala u četvrtzavršnicu turnira, a ekipe Prologa i Teskere igraju utakmice doigravanja (baraža) prema utvrđenom rasporedu.

  Odluka gradskih vlasti: „Šumarstvo Prenj” se zadužuje da pristupi izradi studije opravdanosti izgradnje peletare na području Grada Konjica

Strijelci (Liga seniora)

Redni broj Ime i Prezime Momčad Broj golova Ukupno
1. Mladen Mlinarević Humac (1) 1,1,4, 6
2. Dominik Herceg Prolog 1, 1
3. Mate Herceg Prolog 3,2,2, 7
4. Josip Govorko Prolog 1, 1
5. Ante Mušan Vašarovići/Grab 1,3,2, 6
6. Pero Puljić Vašarovići/Grab 1,1, 2
7. Andrej Nosić Radišići 2, 2
8. Ante Granić Vašarovići/Grab 1, 1
9. Mate Marinović Vašarovići/Grab 2, 2
10. Alen Mušan Vašarovići/Grab 2, 2
11. Nikola Jurković Studenci 2,2,2, 6
12. Ivan Raguž Ljubuški 3, 3
13. Veselko Vištica Ljubuški 2,2,1, 5
14. Marin Barišić Studenci 1,1, 2
15. Ante Barišić Studenci 1,1, 2
16. Ivan (Zdenko) Grbavac Šipovača/Voj. 2,1, 3
17. Matej Živkušić Šipovača/Voj. 1,1, 2
18. Vinko Ševo Grljevići 1, 1
19. Miljenko Bošnjak Pregrađe 3,4,1, 8
20. Filip Bebek Pregrađe 1,1, 2
21. Dominik Šiljeg Lisice 5,1, 6
22. Jozo Bilić Lisice 3,3, 6
23. Andrija Bilić Lisice 3, 3
24. Damir Petrušić Crveni Grm 1, 1
25. Luka Herceg Crveni Grm 1,1,2, 4
26. Ivan Bubalo Stubica/Z./B. 4,2, 6
27. Frane Jurković Stubica/Z./B. 1,2, 3
28. Ilija Mišetić Veljaci 1,2, 3
29. Drago Babić Vitina/Otok 1, 1
30. Nikola Granić Teskera 1, 1
31. Marko Šunjić Radišići 2,1,2, 5
32. Andrej Nosić Radišići 1, 1
33. Martin Šuta Radišići 1, 1
34. Adrian Herceg Prolog 1, 1
35. Ivan (Ilijin) Herceg Prolog 1,1 2
36. Mario Herceg Prolog 1, 1
37. Ivan (Vjekoslav) Grbavac Šipovača/Vojnići 1, 1
38. Hrvoje Brkić Studenci 2, 2
39. Marko Čuljak Ljubuški 1, 1
40. Marin Vidović Pregrađe 5,1, 6
41. Ljubo Ramljak Pregrađe 1, 1
42. Matej Šarac Pregrađe 3, 3
43. Tomislav Primorac Pregrađe 1, 1
44. Tomislav Vidović Pregrađe 1, 1
45. Antonio Vučić Cerno/M./C. 1, 1
46. Tomislav Vučić Cerno/M/.C. 4, 4
47. Zvonimir Vučić Cerno/M./C. 1,2, 3
48. Tomislav Dodig Stubica/Z./B. 1,1, 2
49. Dragan Jelavić Veljaci 1, 1
50. Mate Pehar Humac (1) 1,2,2, 5
51. Ivan Matijašević Vašarovići/Grab 1, 1
52. Marin Brkić Studenci 2, 2
53. Josip Čolak Grljevići 1, 1
54. Rade Petković Studenci 2, 2
55. Stipe Zadro Grljevići 1, 1
56. Blaž Lauc Studenci 1, 1
57. Drago Jelavić Teskera 3, 3
58. Mile Zelić Teskera 1, 1
59. Tomislav Bezer Teskera 1, 1
60. Domagoj Petrović Humac (1) 1, 1
61. Gabriel Sabljić Humac (1) 1, 1
62. Mateo Kraljević Lisice 1, 1
63. Mislav Ramljak Pregrađe 1, 1
64. Marko Bošnjak Pregrađe 1, 1
65. Viktor Vučić Cerno/M./C. 2, 2
66. Karlo Dragičević Cerno/M./C. 1, 1
67. Franjo Vučić Cerno/M./C. 2, 2
68. Drago Grubišić Humac (2) 1, 1
69. Dominik Pavić Humac (2) 1, 1
70. Dado Mucić Humac (2) 1, 1
71. Antonio Petrušić Vitina/Otok 1, 1
72. Ivan Majić Vitina/Otok 1, 1
73. Ivan Paponja Stubica/Z./B. 1, 1
74. Matej Nižić Crveni Grm 1, 1
75. Ante Nižić Crveni Grm 1, 1
76. Dario Petrušić Crveni Grm 1, 1
77. Marko Vujević Humac (1) 3, 3
78. Marko Bošnjak Humac (1) 1, 1

Žuti kartoni (seniori)

  Na Bunarima počeo tradicionalni turnir “Baš bos 2022.”

*brišu se nakon prvog kruga natjecanja

Redni broj Ime i Prezime Momčad Žuti kartoni Ukupno
1. Mario Herceg Prolog 1, 1
2. Marko Šunjić Radišići 1, 1
3. Veselko Vištica Ljubuški 1,1, 2
4. Nikola Jurković Studenci 1, 1
5. Stjepan Kordić Grljevići 1, 1
6. Filip Bebek Pregrađe 1, 1
7. Ivan Bubalo Stubica/Z./B. 1, 1
8. Tomislav Dodig Stubica/Z./B. 1, 1
9. Ante Ilić Stubica/Z./B. 1, 1
10. Kristijan Boras Vitina/Otok 1, 1
11. Ivan Matić Veljaci 1, 1
12. Josip Vištica Veljaci 1, 1
13. Dominik Herceg Prolog 1,1, 2
13. Alen Mušan Vašarovići/Grab 1, 1
14. Josip Govorko Prolog 1,1, 2
15. Ante Mušan Vašarovići/Grab 1, 1
16. Drago Jelavić Teskera 1, 1
17. Ivan Herceg Prolog 1, 1
18. Mate Herceg Prolog 1, 1
19. Ivica Živkušić Šipovača/Vojnići 1, 1
20. Ivan (Vjekoslav) Grbavac Šipovača/Vojnići 1, 1
21. Ivan (Zdenko) Grbavac Šipovača/Vojnići 1, 1
22. Marin Barišić Studenci 1, 1
23. Stipe Zadro Grljevići 1, 1
24. Luka Kraljević Lisice 1, 1
25. Josip Stjepanović Crveni Grm 1, 1
26. Ivan Raguž Ljubuški 1, 1
27. Dario Petrušić Crveni Grm 1, 1
28. Mladen Mlinarević Humac (1) 1, 1
29. Luka Zelić Teskera 1, 1

Raspored utakmica u ponedjeljak, 8. kolovoza 2022. godine

R.B. KOLO SKUPINA PAR EKIPE DATUM/SAT
49. 1/4 MLADI B2 A3 PREGRAĐE HUMAC (2) 8.8. 20:00
50. 1/8 SENIORI B2 C3 STUDENCI LISICE 8.8. 20:45
51. 1/8 SENIORI C2 B3 CERNO/M./C. ŠIPOVAČA/VOJNIĆI 8.8. 21:45

Povjerenik natjecanja AGRAM MNL-a MZ-a Grada Ljubuškog

IZVOR:IKS-PORTAL.INFO

Objava Službeni Glasnik (14) AGRAM MNL-a MZ-a Grada Ljubuškog pojavila se prvi puta na Radio Ljubuški.

radioljubuski.ba

Koliko je koristan ovaj članak?

Kliknite na zvjezdicu da biste je ocijenili!

Prosječna ocjena / 5. Brojanje glasova:

Za sada nema glasova! Budite prvi koji će ocijeniti ovaj post.

Kako vam se ovaj post učinio korisnim ...

Podijelite ga s prijateljima!

Žao nam je što vam ovaj post nije bio koristan!

Poboljšajmo ovaj post!

Recite nam kako možemo poboljšati ovaj post?

Najnovije vijesti

Možda Vas zanima

Održani preventivni stomatološki pregledi

Medicinski fakultet Sveučilišta u Mostaru organizirao je danas u...

Zimsko održavanje puteva na području Konjica

Za tri firme odobreno 446 hiljada maraka Svake godine Direkcija...

Amela Borić: Magistra farmacije i specijalizantica farmaceutske tehnologije u Livnu osnovala vlastiti brend

Amela Borić, magistra farmacije, specijalizantica farmaceutske tehnologije osnivačica je...

Prvi put nakon 40 godina u Prozor-Rami položen kamen temeljac za suvremeni proizvodni pogon

Položen je kamen temeljac za izgradnju tvornice “GS-Rama” u...

Otvorena izložba Eko kolonija 2022.

Sinoć, u utorak 29. studenoga 2022. je bilo upriličeno...

Preporučeno vamaISTAKNUTO
Možda bi vam se svidjelo