Sestre Čuljak iz Karate kluba Klobuk izborile nastup na prvenstvu Balkana

U nedjelju 15.10. u Banja Luci Karate klub Klobuk je nastupio na Karate turniru BANJALUKA OPEN 2023. Turnir je bio izbornog karaktera za uzraste kadeta, juniora i U21. U uzrastu U21 i težinskoj kategoriji +68kg nastupile su tri natjecateljice KK Klobuk. Marija Čuljak osvojila je 2. mjesto, njena sestra Anđela osvojila je 3. mjesto i Iva Herceg 5. mjesto.

S obzirom da su na Državnom natjecanju koje je održano proteklog mjeseca u Bugojnu,  Anđela i Marija bile treće i osvojile određen broj bodova i zbrojem s ovim bodovima s ovog natjecanja izborile su odlazak na prvenstvo Balkana koje će se održati u studenom u Ljubljani. Iskrene čestitke našim curama.

Karate klub Klobuk

Objava Sestre Čuljak iz Karate kluba Klobuk izborile nastup na prvenstvu Balkana pojavila se prvi puta na RADIO LJUBUŠKI.