Razočarenje na Mokrom Docu: Bandić uz jaku policijsku pratnju napustio Posušje

Posušje je ugostilo Široki Brijeg pred ispunjenim tribinama u sjajnom ambijentu, no gosti su bili ti koji su proslavili pobjedu (1:2).

Domaći sigurno imaju zamjerki na suđenje Antonija Bandića iz Gruda i to nisu krili. Odlučio je jedanaesterac iz 88. minute, a domaći smatraju da ranije njima nije dosuđen isti, još u prvom poluvremenu.

“Veliko razočarenje nakon iznimno kvalitetne igre, osobito u prvom dijelu. Primili smo gol nakon kardinalne greške. Rekli smo da ako ovako nastavimo igrati da ćemo doći do izjedančenja. Presudio je penal koji je dosuđen za Široki, a nažalost nama takav nije dosuđen u prvom poluvremenu”, rekao je poslije meča šef struke Posušja Branko Karačić.

Domaći navijači bili su razočarani suđenjem Bandića i njegovih kolega nakon utakmice, te su se otvoreno pitali je li cirkus već započeo i zašto su suci ‘morali’ oštetiti njihov tim.

Kako se može vidjeti na fotografijama koje smo dobili, Bandić je uz jaku policijsku pratnju ispraćen s Mokrog Doca.

Bio je vrlo ozbiljan, svjestan da će o njemu raspravljati Komisija za suce i suđenje te će s nestrpljenjem iščekivati njihovu odluku.

Bandić je na sinoćnjoj utakmici pokazao crveni karton domaćem igraču Zvonimiru Begiću, ali kako se moglo vidjeti na televizijskom prijenosu, i jednom domaćem članu koji zanimljivo nije bio naveden u Comet-u kao jedan od službenih lica kluba.

Sudac iz Gruda svakako će morati objasniti ovu odluku, a žuti karton dobio je nakon samo pola sata igre i trener Posušja, Branko Karačić.

Iz Širokog Brijega nakon utakmice nisu komentirali suđenje, već samo konačni rezultat. Mario Budimir je ostvario prvu pobjedu u novom izazovu.

“Čestitam igračima na volji, borbenosti, želji. Nismo igrali kako smo se dogovorili. Mislim da smo utakmicu dobili na neke mišiće. Treniramo i igramo potpuno drugačije. Nervoza je bila prisutna. Mnogo grešaka i mnogo taktičkih grešaka. U intervalima smo uspjeli spustiti loptu na tlo i igrati”, rekao je Budimir.

U sljedećem kolu Posušje gostuje kod FK Sarajevo, dok će Široki Brijeg dočekati Tuzla City.

razočarenje na mokrom docu: bandić uz jaku policijsku pratnju napustio posušje

Objava Razočarenje na Mokrom Docu: Bandić uz jaku policijsku pratnju napustio Posušje pojavila se prvi puta na Posušje.info.