PROZOR: Treće večeri turnira slavili “Donje Selo”, MNK “Rakia” i Café Bar “Miami”

Nakon jednog dana odmora, publika je u Prozoru ponovno mogla uživati u malonogometnim majstorijama na igralištu OŠ “Marko Marulić”. Treću večer turnira otvorile su ekipe HNK “Rama” i Donje Selo.

Veći dio prvog poluvremena bio je neizvjestan i bez pogodaka. Obje ekipe čine se bez konkretne akcije i realizacije. “Rama” pri kraju poluvremena pritišće što rezultira pogotkom Ramljaka za 1:0. “Donje Selo” propušta odličnu priliku, lopta pogađa prečku. U samoj završnici “Donje Selo” puno konkretnije, napada vrata “Rame” i 20 sekundi prije kraja pogađa za 1:1. “Rama” već u prvoj minuti drugog poluvremena pogađa za 2:1. Put je do mreže pronašao Rotim. “Donje Selo” uskoro vraća na 2:2, a izvrsnom akcijom i lobom dolazi do vodstva od 2:3. “Rama” se izvrsnim pogotkom u rašlje vraća u igru. “Selo” ponovno prelazi u vodstvo koje Begić potvrđuje golom na kraju utakmice za 3:5.

Drugu utakmicu večeri igraju MNK “Rakia” i “Babić Commerce”. “Rakia” bolja uz nekoliko prilika i uskoro Baketarić pogađa za 1:0. “Rakia” uskoro povećava na 2:0. Pri kraju poluvremena utvrđuje rezultat 3:0. “Babić Commerce” propušta priliku iz penala, ostaje 3:0. Jurić iz slobodnog uskoro pogađa te ekipe odlaze na odmor uz rezultat 4:0. “Babić Commerce” postiže prvi pogodak u drugom poluvremenu. Ima nekoliko odličnih prilika, ali uz dobre obrane golmana “Rakije” ostaje 4:1. Za kraj utakmice “Rakia” odličnom akcijom i pogotkom utvrđuje rezultat od 5:2.

Održan VI. skup Ustramljana | Ramski Vjesnik

Treću utakmicu igra domaća ekipa Café Bar “Miami” i gosti The Basement Pub”. “Miami” vrlo brzo pogotkom Babića dolazi do 1:0. U nastavku nekoliko odličnih prilika, ali lopta završava u vratnicama. “Miami” uskoro pogađa za 2:0, a Babić u solo akciji izvrsnim šutom postiže gol za 3:0. Nastavlja se odlična igra “Miamija”, ekipa otvara drugo poluvrijeme pogotkom za 4:0, a uskoro povećava i Dedić za 5:0. U nastavku odličnim pogocima Zeke, “The Basement” smanjuje na 5:2. “Miami” uskoro odličnom akcijom pred golom protivnika dolazi do 6:2, a nestvarnim pogotkom Budimira i do 7:2. Do kraja utakmice “The Basement” uspijeva smanjiti na 7:4.