Posušje izgubilo u Doboju

U sklopu 26. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, Posušje je danas izgubilo od Sloge rezultatom 2:0.

Utakmica je počela bez većih uzbuđenja. Prvi pokušaj, iako ne previše ozbiljan, zabilježen je u 20. minuti kada je Roca šutirao iznad domaćeg gola.

Pet minuta kasnije, situacija se zahuktala na terenu, rezultirajući žutim kartonima za Lučića i Poparu.

Sloga je prijetila u 37. minuti preko Baštića, no njegov udarac odlazi iznad gostujućeg gola, te se na poluvrijeme otišlo s neriješenim rezultatom 0:0.

Drugo poluvrijeme apsolutno pripada Slogi. Na samom početku, prilika za Krstovskog, a u 53. minuti Uglješa Stevanović postiže pogodak za vodstvo nakon odbijene lopte. Baštić pokušava pet minuta kasnije, ali vratar Posušja brani. Konačnih 2:0 postavlja Krstovski u 63. minuti susreta.

Ovom pobjedom, Sloga se uspjela probiti s 12. na 8. mjesto. Sada imaju 27 bodova, koliko i njihov današnji protivnik, koji je zbog lošije gol razlike jedno mjesto ispod.

U 27. kolu Sloga će gostovati kod Slobode na Tušnju, još jednog direktnog konkurenta u borbi za opstanak, dok će Posušje u malom hercegovačkom derbiju tražiti bodove protiv Leotara.

Objava Posušje izgubilo u Doboju pojavila se prvi puta na Posušje.info.