PL: City kiksa i propušta priliku za vrh ljestvice, Chelsea nastavlja poraze s negativnim skorom (VIDEO)

Arsenal je danas otvorio 24. kolo Premier lige pobjedom na gostovanju kod Aston Ville, a sada je odigrano još šest utakmica.

Zanimljivo je da su sve utakmice u ovom razdoblju završile ili minimalnim pobjedama ili remijem s po jednim golom.

Manchester City kiksao je na gostovanju kod Nottingham Foresta i remijem (1-1) propustio priliku izjednačiti se s Topnicima na vrhu bodovne ljestvice s utakmicom manje.

Iako su na poluvremenu imali prednost nakon pogotka Bernarda Silve u 41. minuti, propustili su brojne prilike da je povećaju, a uslijedila je kazna u vidu pogotka Chrisa Wooda u 84. minuti, kada je postavio završnicu. postići.

Chelsea nije imao sreće što ga je Southampton porazio 1-0 na Stamford Bridgeu, što je omogućilo njihovoj suparnici da učini nešto što nije uspjelo više od 35 godina, a to je da ih pobijedi oba puta u sezoni.

Da stvar bude gora, James Ward-Prowse postigao je jedini pogodak u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena.

U dvoboju momčadi s dna ljestvice na Goodisonu Everton je bio bolji od Leedsa, također s minimalnih 1-0.

Odlučujući pogodak zabio je Seamus Coleman u 64. minuti na asistenciju Alexa Iwobija.

Fulham je na gostovanju svladao Brighton 1-0 i pretekao današnjeg rivala na šestom mjestu ljestvice, ali s dvije utakmice više.

Srbijanski reprezentativac i novo pojačanje momčadi s Craven Cottagea Saša Lukić utakmicu je odsjeo na klupi, dok je Aleksandar Mitrović propustio utakmicu.

Wolverhampton nastavlja s razočaravajućim rezultatima ove sezone, nakon što je prethodna bila najveća senzacija jer je kod kuće izgubio od Bournemoutha također s 1-0.

Jedini pogodak postigao je Marcus Tavernier početkom drugog poluvremena, u 49. minuti, čime je, pokazalo se, riješeno pitanje pobjednika.

Brentford i Crystal Palace remizirali su 1-1.

Oba pogotka postignuta su u drugom poluvremenu. Prvo je Eze doveo Palace u vodstvo u 69. minuti, a domaći su se povukli u 6. minuti sudačke nadoknade golom Vitalija Janelta.

Ostalo je još da Newcastle i Liverpool danas od 18.30 sati odigraju svoj meč na St.