OVO ĆE SE ODNOSITI I NA PROPALE ROSONERE: Milan bolji od Tottenhama u Ligi prvaka!

ovo će se odnositi i na propale rosonere: milan bolji od tottenhama u ligi prvaka!ovo će se odnositi i na propale rosonere: milan bolji od tottenhama u ligi prvaka!

Nogometaši Milana pobijedili su Tottenham na svom San Siru rezultatom 1-0, u prvoj utakmici dvoboja osmine finala Lige prvaka.

Ova će pobjeda doista pripasti momčadi Stefana Piolija, nakon niza loših rezultata u drugom dijelu sezone. Sada su ostvarili ukupno drugi uzastopni trijumf, nakon što su u Serie A svladali Torino.

Od početka do samog kraja utakmica se razvijala vrlo izjednačeno, no od 7. minute gosti su bili prisiljeni loviti zaostatak.

Tada se na pravom mjestu našao Brahim Diaz koji je napravio sjajan posao nakon što je Forster sjajno obranio pokušaj Thea Hernandeza koji se prethodno izborio za poziciju nakon primljene duge lopte i izborio duel s Romerom.

Tatarušan je bio siguran u 13. minuti kada je Eric Dyer pokušao izjednačiti glavom nakon ubačaja iz slobodnog udarca. Njegov sličan pokušaj osam minuta kasnije također je bio neuspješan.

Vratar Milana zaustavio je i pokušaj Emersona Royala u 26. minuti, a onda u 41. minuti presjekao loptu koju Kuluševski nije uspio stići. Do kraja poluvremena obje su momčadi imale prigode, no činilo se to nedovoljno konkretnim s obje strane.

U uvodnoj fazi prvog poluvremena bilo je dobrih reakcija obrana s obje strane pa Diaz s jedne, odnosno Kuluševski s druge strane nisu realizirali prilike.

Veliku priliku za udvostručenje prednosti propustio je De KETealare u 78. minuti, kada je glavom šutirao pored gola i tako nastavio s lošim igrama otkako je na San Siro stigao kao veliko pojačanje, budući da još ne zna kako cilj.