Nakon drame Bayern svladao Zvezdu, sjajna igra Lučića!

U 26. kolu Eurolige Košarkaši Crvene zvezde poraženi su u Minhenu od ekipe Bayerna rezultatom 87:80.

Poveo je Bayern tricom, precizan je bio Winston, a potom je pogodio Wildoz za izjednačenje.

Potom je Winston postigao nove poene za domaće, au igru ​​je ušao Nemanja Nedović koji je ubacio tricu za novo vodstvo 10:7. Kreirao je Bayernov niz i preokrenuo ga poenima Vladimira Lucića te ponovno poveo u ovoj utakmici.

Nakon time-outa Zvezda je ubacila još jednu tricu, a Campazzo prve poene u Euroligi u crveno-bijelom dresu. Unio je potpuno novu energiju u srpsku momčad, sjajno asistirao, a Lucić pogodio tricu u samom finišu susreta, pa je na kraju prve četvrtine ostalo 23:19 za Zvezdu.

Prve poene u drugom dijelu postigli su Košarkaši Bayerna, u nastavku je viđeno mnogo slobodnih bacanja, a igrala se tvrda utakmica. Seely je ubacio tricu, a zatim promašio Vildoza, dok je na drugoj strani Winston pogodio još jednu tricu iz velike udaljenosti za plus 6. Bayern je preokrenuo rezultat u svoju korist, poveo, ali je Vildoza održao Zvezdu na životu, a Lazarević je pogodio tricu. -pokazivač, a zatim iznudio prekršaj u napadu.

Martin je promašio oba slobodna bacanja, a potom su Bayernovi Košarkaši vratili šest koševa prednosti da bi Dobrić tricom smanjio zaostatak. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 41:38 u korist Bayerna.

Crveno-bijeli su loše krenuli u drugu četvrtinu, prve poene za Zvezdu u ovoj četvrtini postigao je Campazzo s linije penala. Prije toga Winston je napravio prekršaj na njemu. 41:40. I jedni i drugi su se mučili u napadu, a Petrushev je ubacio tricu, a Campazzo potom sjajnim prodorom povećao prednost Zvezde na 45:41.

Zvezda je u nastavku igrala dobro, posebno je odlično radila obrana, a nije nedostajalo ni u napadu pa su beogradski crveno-bijeli došli do plus devet. Nakon Trinkijerijevog time-outa Bayern je napravio seriju od 5-0, a Vladimir Lučić pogodio je tricu, nakon čega je Duško Ivanović bio prisiljen uzeti time-out. Na kraju treće dionice rezultat je bio 56:52 za ​​srpski tim.

Prve poene u posljednjem dijelu postigao je Lučić, a potom je tricu za Zvezdu pogodio Campazzo, nakon čega je Trinkieri odmah zatražio time-out. Nakon toga Lučić postiže nove poene, a Nedović tricom za povećanje vodstva svoje momčadi.

Lučić je nastavio sjajnu igru, ubacio je dvije trice zaredom, a Nedović je pak zabio koš uz faul i bio precizan s linije slobodnih bacanja. Ipak, Bayern se brzo uspio približiti na samo dva poena zaostatka, nakon čega je Ivanović bio prisiljen tražiti time-out. Nakon promašaja Nedovića, zakucavanje Gillespieja, pa još jedan neiskorišteni napad Zvezde i na drugoj strani Andreas Obst pogađa za tricu i Bayern vodi 78:75, a nakon toga Wildoz promašuje za tricu, Campazzo pogađa tri, ali je Bayern u ovom susretu uspio slaviti rezultatom 87:80.