MONTE CARLO: Fritz dobro krenuo, Rubljov bijesan do finala! (VIDEO)

monte carlo: fritz dobro krenuo, rubljov bijesan do finala! (video)

monte carlo: fritz dobro krenuo, rubljov bijesan do finala! (video)monte carlo: fritz dobro krenuo, rubljov bijesan do finala! (video)

Ruski tenisač Andrej Rubljov plasirao se u finale Mastersa u Monte Carlu. S 2:1 pobijedio je Amerikanca Taylora Fritza.

Po setovima 5:7, 6:1, 6:3.

Prvi set bio je vrlo uzbudljiv. Viđeno je sedam breakova, a na kraju se Amerikanac bolje snašao za vodstvo. Prekinuo je porazom u 12. igri.

Rubljov je bio puno bolji na početku drugog seta. Uz tri breaka brzo je stigao do izjednačenja.

U odlučujućem setu izmjenjivali su se breakovi. Kada je Rublev poveo 3:2, utakmica je prekinuta zbog kiše.

Nakon nastavka Ruskinja dolazi do breaka za 4:2. On je to odmah potom i potvrdio. Kasnije je osigurao pobjedu i plasman u borbu za pehar.

U drugom polufinalu igrat će Helger Rune i Janik Siner.