LALATOVIĆ PONOVO O MEČU SA ZVIJEZDOM: Da je crveni karton pokazan…

Nogometaši Mladosti GAT bez pobjede na domaćem terenu od studenoga, što je rezultiralo i smjenom trenera, unatoč velikoj pobjedi protiv Partizana u Beogradu od 4:0.

Na čelo stručnog stožera došao je Nenad Lalatović, koji je prije nekoliko godina debitirao protiv kluba u kojem je igrao i vodio kao trener – Crvene zvezde. Iako su Novosađani dva puta vodili, na kraju su poraženi rezultatom 4-2.

Nova šansa za pobedu je sutra protiv Kolubare na stadionu “Karađorđe”, koja počinje u 18.45.

Čeka nas jako teška utakmica, za nas najvažnija do sada. Dolazi nam Kolubara, koja da bi igrala u plej-ofu mora da pobeđuje i tu nema mesta kalkulacijama, a i da bismo opstali u ligi, bez obzira što imamo još devet utakmica moramo da pobijediti. Nismo pobijedili na našem stadionu od studenoga, svjesni su toga i igrači, a svaki bod nam je jako bitan za opstanak. Dovoljna nam je samo jedna pobjeda da probijemo led, a nakon toga će sve krenuti gorerekao je Lalatović.

Osvrnuo se i na prethodnu utakmicu za koju je istaknuo kako je sve moglo proći drugačije da su suci drugačije postupili.

Možda je utakmica mogla krenuti u drugom smjeru da je crveni karton pokazao Kangi koji je šakom udario našeg igrača. Da se to dogodilo možda bismo i pobijedili, ali ne bih dalje komentirao. Odigrali smo fenomenalno prvo poluvrijeme, mislio sam da će nam Zvezda sigurno dati četiri-pet komada, ali mi smo im se suprotstavili na najbolji način. Igrači su pokazali da mogu igrati protiv moćne Zvezde koja je nastupila u najjačem mogućem sastavu. I oni prvi a mi zadnji na tablici. U prvom poluvremenu smo bili bolji, vodili 2:1, ali nažalost nismo izdržalirezimirao je Lalatović.