back to top

[FOTO] Zrinjski rutinski protiv Posušja do još jednog naslova

Iako su Posušju bodovi potrebni za ostanak u Premijer ligi BiH, a Zrinjskom za potvrdu novog naslova prvaka BiH ova dva kluba u 29. kolu Premijer lige BiH odigrali su jednu od najlošijih utakmica. Vidjelo se da je Zrinjski ipak bolji, ali svoju terensku nadmoć nije okrunio golom, a prvo poluvrijeme prošlo je bez pravih prilika na obje strane. Domaći su pokušavali udarcima iz daljine, ali im ni to nije dalo rezultata.

Slična igra i u nastavku, ali su gosti nagrađeni u 60. minuti. Vratar Luka Kukić dodavao je imenjaku Lučiću, Biblija je tu loptu presjekao i zatresao Kukićevu mrežu. Odmah nakon toga Kukić je odlično intervenirao kod udarca Sabljića iskosa.

Desetak minuta kasnije sudac je svirao prekršaj Lučića nad Sabljićem u kaznenom prostoru Posušja, najstrožu kaznu realizirao je Biblija za 2:0 i pjesmu svojih navijača koji su počeli slaviti novi naslov prvaka kojega Zrinsjki potvrdio upravo na današnjoj utakmici u Posušju.

Mogli su Mostarci i povećati svoju prednost kada je Kiša nakon povratne lopte snažno tukao pod gredu, ali je Kukić obranio, kao i Jakovljevićev udarac iz kornera u sljedećem napadu.

Objava [FOTO] Zrinjski rutinski protiv Posušja do još jednog naslova pojavila se prvi puta na Posušje.info.