Vodeća momčad lige pobijedila Brotnjo

KMF “Radnik MD Shop”, trenutno vodeća momčad Premijer futsal lige BiH i aktualni prvak, pobijedio je sinoć u Čitluku MNK Brotnjo 7:4.

Brotnjo je u utakmici 16. kola Premijer futsal lige BiH odigralo izjednačeno prvo poluvrijeme s momčadi iz Bijeljine (3:3), a vodeća momčad lige do pobjede je došla u drugom poluvremenu.

Tomislav Vučić postigao je dva pogotka za domaću momčad, dok su Luka Pehar i Josip Šarac postigli po jedan pogodak. S tri pogotka strijelce Radnika predvodio je Dejan Pavlović, dva pogotka postigao je Stefan Rakić, a Denis Isanović i Amir Baručija postigli su po pogodak.

MNK Brotnjo: M. Vučić, T. Vučić, Milićević, Ćorić, L. Pehar, Bevanda, Odak, Glavina, Šarac, J. Pehar, Miletić, Šaravanja, M. Pehar, Stojić. Trener: Kristijan Vučić.

KMF Radnik: Pavlović, Arnautović, Pavić, S. Rakić, Ružičić, Perković, Trifković, Miljković, Isanović, N. Rakić, Bećirović, Baručija. Trener: Zdravko Vujić.

The post Vodeća momčad lige pobijedila Brotnjo appeared first on Općina Čitluk.