Zvjezdana sezona rezimirana u Madridu: Tako blizu, a tako daleko

zvjezdana sezona rezimirana u madridu: tako blizu, a tako daleko

Od starta je Crvena zvezda odlično krenula i ubrzo povela 5:10. To je Beograđane uvelo u dobar ritam koji su održavali tijekom susreta i nakon prvih 10 minuta nakon Nedovićeve trice vodili 20:21.

Upravo je Nemanja Nedović doveo crveno-bijele u vodstvo u nastavku, gdje je Real vodio veći dio utakmice, ali ne i nakon 20 minuta. Izvrsna minutaža i potezi u završnici omogućili su Zvezdi da na veliki odmor ode s 44:47.

Treća trećina otprilike je opisala Zvezdinu ovosezonsku sezonu u Euroligi. Nevjerojatnih 5 minuta na krilima Hanga i sjajne obrane doveli su do plus 16 nakon polaganja Davidovca. Mateo je tražio time-out, nakon čega Real Madrid pravi seriju. Madriđani su svaki napad pogađali, a sve to pratile su i prilično nerezonske odluke sudaca pa je nakon 30 minuta bilo 73:74.

Početak četvrte trećine odigrao je Nemanja Nedović koji je ponovno pokrenuo Zvezdu i doveo do prednosti od tri lopte.

Došlo je do klackalice, Real je u jednom trenutku čak i minimalno poveo, au završnici se nizao koš za košem. Zvezda je dvije minute prije trice Hangea došla do vodstva od 4 poena, ali je Hezonja odmah uzvratio tricom na drugoj strani. Tu Zvezda donosi neke loše odluke u napadu, što dovodi do 30-ak sekundi prije kraja prednosti Real Madrida od 3 poena.

Nemanja Nedović je promašio šut za izjednačenje i bilo je jasno da će Real pobijediti.

Na kraju 101:94.

Sjajnu utakmicu u Zvezdi odigrao je Nemanja Nedović koji je ubacio 30 koševa, Hanga 22, Musa 30, Hezonja 20 kod Reala.