Tri medalje za članove KBK „vitez Mile Bošnjak“

tri medalje za članove kbk „vitez mile bošnjak“

Na europskom kupu u Kickboxingu koji se održao u Sarajevu na Ilidži tri su medalje osvojili natjecatelji Kickboxing kluba „vitez Mile Bošnjak“ iz Posušja. Po jedna zlatna, srebrena i brončana medalja su ovom prilikom stigle u ovaj posuški klub.

Između 1164 natjecatelja iz 20 država posuški klub „vitez Mile Bošnjak“ je nastupio sa svoja tri natjecatelja i jednim sudcem.

Najuspješniji je bio Denis Bošnjak koji je nastupio u kategoriji -63,5 kg u disciplini K1 uzrastu mlađi junior i osvojio prvo mjesto.

Danijel Begić u kategoriji -86kg disciplini K1 uzrast stariji junior i osvojio drugo mjesto.

Matej Begić u kategoriji +69 kg  u disciplini KL u uzrastu starijj kadet i zauzeo treće mjesto.

Miljenko Kutleša-Roša kao voditelj kluba i u ulozi sudca je i ovaj put nastupio.

„Malo je sreće nedostajalo da naš Matej Begić nije osvojio i bolji rezultat, ali ovo je bilo jedno veliko iskustvo za našega Mateja Begić. U svakom slučaju i jedan sveukupno dobar rezultat za naš klub Vitez Mile Bošnjak“, kazao nam je Miljenko Kutleša Roša iz Kickboxing kluba „vitez Mile Bošnjak“.

Objava Tri medalje za članove KBK „vitez Mile Bošnjak“ pojavila se prvi puta na Posušje.info.