back to top

Travnik i Radnički izborili plasman u Prvu ligu Federacije BiH

U Čitluku i Lukavcu odigrane su uzvratne utakmice doigravanja za plasman u Prvu ligu Federacije BiH, a novi članovi Prve lige su NK Travnik i FK Radnički.

HNK Brotnjo kao domaćin nije uspio nadoknaditi zaostatak od jednog pogotka iz prve utakmice. Jučerašnja utakmica završila je neriješeno 1:1 te je Travnik izborio plasman u viši rang.

Zinedin Mašić je doveo momčad s Pirote u vodstvo u 30. minuti, dok je Petar Milićević postigao izjednačujući pogodak za HNK Brotnjo u završnici prvog poluvremena.

travnik i radnički izborili plasman u prvu ligu federacije bih

U drugom poluvremenu, koje je nakratko bilo prekinuto zbog izgreda na tribinama, igra se uglavnom odvijala na sredini terena i nijedna momčad, iako su svi igrači maksimalno pružili svoj doprinos, nije uspjela pronaći put do protivničke mreže.

Prvi susret Radničkog i Famosa završio je remijem 2:2, dok je Radnički u drugoj utakmici slavio 3:0 i plasirao se u Prvu ligu Federacije BiH.

Travnik i Radnički izborili su plasman u Prvu ligu Federacije BiH, saznajte više na Općina Čitluk.

Izvor: ( citluk.ba / Rtvmo.ba )