Slaba igra i dva loba za tri boda

Nije se proslavila momčad Posušja u igri protiv fenjeraša Premijer lige BiH Zvijezde, koja je na svojoj oproštajnoj turneji od ovog natjecanja. Tri boda kupit će barem malo mira na Mokrom docu. Ali do kad? Sada slijede ozbiljniji protivnici u borbi za ostanak, a momčad Denisa Ćorića danas nije puno pokazala.

Nije bilo puno uzbuđenja u prvom poluvremenu. Prvu priliku domaći su imali nakon jednog udarca Kamenara iz daljine. On je pogodio vratnicu, odbijenoj lopti najbliži je bio Pavković, ali se nije najbolje snašao. Desetak minuta kasnije snažno je šutirao Joao Erick, lopta je završila u bloku, domaći su tražili jedanaesterac, ali se Gigović nije oglasio. Odbijenu loptu Erick je gurnuo za kapetana Posušja Luku Lučića, koji iz teške pozicije iskosa lijepim udarcem lobuje gostujućeg vratara Luku Damjanovića za vodstvo Posušja. Uz ovo bilo je još nekoliko prilika za Posušje, ali njihova ubacivanja nisu urodila plodom.

U nastavku nismo puno vidjeli. Gosti su, iako s minusom na semaforu, usporavali igru i nisu puno ni igrali nego su i dalje bili orijentirani na čuvanje svoga gola. Pred kraj su nešto pokušali prema Galićevom golu, ali ih je nakon jedne greške Race u obrani ohladio Gabrijel Boban. Nakon Lučića i on je lob udarcem sa 16 metara svladao gostujućeg vratara i postavio konačnih 2:0.

Objava Slaba igra i dva loba za tri boda pojavila se prvi puta na Posušje.info.