PREGRŠT IZGUBLJENIH PRILIKA: Rud zaustavio Kecmanovića!

casper rudd; miomir kecmanović

Srpski tenisač Miomir Kecmanović doživio je poraz u drugom kolu Mastersa u Madridu.

U meču koji je obilovao breakovima, pobjedu je odnio Kasper Rud rezultatom 6:4, 6:1.

Naš igrač je napravio break odmah na početku meča i poveo s 2:0. Međutim, Norvežanin je brzo uzvratio i vezao tri gema za preokret. Nastavio je s nizom i novim breakom poveo 4:2. Kecmanović je zaustavio nalet suparnika prekidom servisa i izjednačio na 4:4.

ATP MADRID: Kecmanović za sat vremena do drugog kola!

Prvi set je bio izuzetno dramatičan i pripao je šestom igraču svijeta nakon trećeg breaka, dok je Kecmanović napravio dva.

Početak drugog seta bio je drugačiji od prvog. Rud je ovaj put napravio break i poveo 2:0. Kecmanović je odgovorio breakom, ali je ponovno prepustio prednost i Norvežanin je vodio 3:1. Nakon toga, Kecmanović više nije uspio pružiti otpor, a Rud je brzo završio posao u dva seta.

U narednoj fazi takmičenja norveški teniser će igrati protiv Camerona Norrija.

Izvor: Javno.ba