Posušje i dalje bez poraza

U okviru 26. kola WWin lige Bosne i Hercegovine, u Konjicu su se sastali Igman i Posušje. Na kraju je rezultat bio 1:1, pri čemu je domaćin bio bliži pobjedi.

Domaća ekipa je bolje započela utakmicu, imala je veći posjed lopte, a nagrada je stigla u 40. minuti kada smo vidjeli vodeći gol domaćina.

To je bila dobra akcija domaćih nogometaša. Mešinović je s desne strane oštro centrira, a Hebibović na drugoj stativi zabija kvalitetan udarac u mrežu golmana Galića.

U 45. minuti nova velika prilika za Igman i sebičnost Janketića. Bio je sam Ramić pred golom gostiju, ali je Janketić šutirao, a Galić obranio.

Posušje je imalo veliku priliku u 53. minuti. Kamenar izvodi slobodan udarac, a Pavković pogađa stativu.

Kontra domaće ekipe u 64. minuti. Mešinović sjajno pronalazi Denkovića koji šutira s oko sedam metara iskosa, ali lopta odlazi malo iznad gola.

Igman je propustio još nekoliko prilika, a u 90. minuti stiže kazna. Boban centrira, a Kamenar pogađa za 1:1.

Nakon ovog susreta, Igman zauzima deseto mjesto s 27 bodova, jednim više od Željezničara koji je u zoni ispadanja. Posušje je na šestom mjestu s 38 bodova.

U idućem kolu, Posušje će igrati domaći susret protiv Željezničara, dok će Igman gostovati Širokom Brijegu.

Objava Posušje i dalje bez poraza pojavila se prvi puta na Posušje.info.