Petar Bandić pokazuje se kao veliko pojačanje za momčad Međugorja

Jučer je na terenu Sport centra Međugorje odigrana utakmica devetnaestog kola Druge lige NS FBiH – skupina Jug između NK Međugorje i HNK Čapljina. U jako uzbudljivoj utakmici NK Međugorje slavio je pobjedu rezultatom 5:4.

Gostujuću momčad pogotkom u 9. minuti u prednost je doveo Pero Menalo, dok je samo minutu kasnije na 1:1 izjednačio Marko Džida. Nakon Džide pogodak za NK Međugorje postigao je i Petar Bandić (14. minuti), a pogodak za novo poravnanje rezultata postigao je Pero Menalo u 55. minuti.

Pogotkom iz 60. minute NK Međugorje u vodstvo je doveo Josip Čakić (3:2), nakon čega Ante Pažin pogađa za 3:3 u 67. minuti.

U posljednjih deset minuta utakmice napadački dvojac Stanislav Vasilj i Petar Bandić postigao je dva pogotka i riješio pitanje pobjednika. Prvo je Vasilj bio siguran s bijele točke u 84. minuti susreta, dok je drugi pogodak na utakmici Bandić postigao u 88. minuti. Inače, Bandić je u tri nastupa proljetnog dijela lige bio strijelac u svim nastupima te se s ukupno pet postignutih pogodaka u pobjedama Međugorja nad Čapljinom, Troglavom i Slogom pokazao kao veliko pojačanje za momčad trenera Marka Bencuna.

Pogodak za konačnih 5:4 iz najstrože kazne postigao je Pero Menalo i na taj način kompletirao hat-trick.

The post Petar Bandić pokazuje se kao veliko pojačanje za momčad Međugorja appeared first on Općina Čitluk.