Tag:nabavke

Odluka o izboru najpovoljnijeg ponuđača u postupku nabavke najma opreme

Na osnovu člana 32. člana 64. stav (1) točka b) i člana 70. stav (1), (3) i (6) Zakona o javnim nabavkama ("Službeni glasnik...

Odluka o izboru najpovoljnijeg ponuđača u postupku nabavke održavanja motornih vozila

Na osnovu člana 64. stav (1) tačka b) i člana 70. stav (1), (3) i (6) Zakona o javnim nabavkama ("Službeni glasnik BiH" broj...

Javni poziv za subvencioniranje troškova nabavke sjemena i gnojiva u općini Posušje

Načelnik općine Posušje objavljuje Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu sredstava iz proračuna općine Posušje za subvencioniranje troškova nabavke sjemena žitarica (pšenica, raž,...

Odluka o poništenju postupka javne nabavke radova

Na osnovu člana 43. Statuta Grada Mostara (“Gradski službeni glasnik Grada Mostara” broj 4/04, “Službeni glasnik Grada Mostara”, br. 8/09), člana 64.stav (1) tačka...

Odluka o poništenju postupka javne nabavke za Sveučilišnu kliničku bolnicu Mostar

SKBM INFO Žiro račun KM: 5550000008152286 Nova Banka Žiro račun KM: 3381002200717786 UniCredit Banka ...

Općina Čitluk donirala sredstva za medicinsku opremu u cilju nabavke za novo sanitetsko vozilo

Novo sanitetsko vozilo Hitne medicinske pomoći Doma zdravlja Čitluk, koje je donirala Vlada Hercegovačko-neretvanske županije, nedavno je potpuno opremljeno novom i suvremenom medicinskom opremom....

Latest news

Plaće u MUP-u HBŽ-a rastu oko 7 posto

Sindikat djelatnika Ministarstva unutarnjih poslova Hercegbosanske županije prihvatio je ponudu Vlade HBŽ-a kojom je osnovica za obračun plaće utvrđena...

Veliki požar na granici BiH i Hrvatske: Gori kod Gruda, podignuti Air Tractori

Na području općine Grude, uz samu granicu Bosne i Hercegovine i Hrvatske, buknuo je požar koji zahvaća područje Sovića...

Pomoćnik direktora, Stručni savjetnik za istraživanja i izradu politika

Mostar, 04.09.2026. Na osnovu člana 21. Zakona o državnoj službi u institucijama Bosne i Hercegovine (Službeni glasnik BiH”, br....

Oglasila se ravnateljica škole u Tuzli nakon napada nožem

Dvije učenice devetog razreda ozlijeđene su u četvrtak u dvorištu Osnovne škole Gornja Tuzla, nakon što ih je nožem...

Počinje nova školska godina: Objavljen raspored dolaska učenika OŠ Ivana Mažuranića Posušje

Redovita nastava u školskoj 2026./2027. godini kreće u ponedjeljak, 7. rujna 2026. godine, a Osnovna škola Ivana Mažuranića Posušje...
- Advertisement -

Gužve na GP Gornji Vinjani: Posljednji ljetni vikendi donose pojačan promet prema moru

Na Graničnom prijelazu Gornji Vinjani danas su uočene gužve i produžene kolone vozila, pri čemu je promet znatno pojačan...

Počinje nova školska godina: Objavljen raspored dolaska učenika OŠ Ivana Mažuranića Posušje

Redovita nastava u školskoj 2026./2027. godini kreće u ponedjeljak, 7. rujna 2026. godine, a Osnovna škola Ivana Mažuranića Posušje...

Obavezno pročitati

Plaće u MUP-u HBŽ-a rastu oko 7 posto

Sindikat djelatnika Ministarstva unutarnjih poslova Hercegbosanske županije prihvatio je...

Veliki požar na granici BiH i Hrvatske: Gori kod Gruda, podignuti Air Tractori

Na području općine Grude, uz samu granicu Bosne i...