Minimalan poraz Posušja u Banja Luci

Borac je u 28. kolu Wwin lige na Gradskom stadionu u Banjoj Luci pobijedio Posušje s 1:0, što im je omogućilo da još više približe se osvajanju titule prvaka Bosne i Hercegovine. Borac je kontrolirao loptu na početku utakmice, a prvi gol postigao je Alen Jurilj u 29. minuti. Iako su gosti imali prilike za izjednačenje, domaćini su zadržali prednost do kraja utakmice.

Borac je dominirao i u drugom poluvremenu, tražeći drugi gol kako bi potpuno osigurao pobjedu. Iako su se šanse nizale pred golom Posušja, Borac nije uspio dodati još golova. U konačnici, rezultat je ostao 1:0 za domaćina. U sljedećem kolu, Borac putuje na gostovanje Širokom Brijegu, dok Posušje dočekuje Zrinjski.

Objava Minimalan poraz Posušja u Banja Luci pojavila se prvi puta na Posušje.info.