Juniori MNK Brotnjo prvaci Premijer futsal lige BiH – skupina Jug

Juniori Malonogometnog kluba Brotnjo danas su potvrdili naslov prvaka U-19 Premijer futsal lige BiH –skupina Jug. Naslov prvaka juniori čitlučkog kluba potvrdili su nakon što su s MNK Hercegovina odigrali neriješeno 4:4 i uskoro ih očekuje doigravanje za prvaka BiH.

Jakov Milićević doveo je Brotnjo u vodstvo u 6. minuti, na 2:0 povisio je Zdravko Prisina, dok je strijelac trećeg pogotka u današnjoj utakmici bio Josip Šarac. U prvih deset minuta MNK Brotnjo na domaćem je parketi stigao do vodstva 3:o, nakon čega je gostujuća momčad postigla dva pogotka.

Marko Kvesić bio je strijelac prvog pogotka za MNK Hercegovina, a za 3:2 pogodak je postigao Ante Kvesić. Drugim pogotkom na utakmici Josip Šarac je povisio prednost Brotnja na 4:2, na MNK Hercegovina je do kraja utakmice s dva pogotka Ante Kvesića stigao do izjednačenja.

Kvesić je pogodak za svoj hat-trick postigao u 33. minuti, nakon čega se rezultat više nije mijenjao te je MNK Brotnjo kolo prije kraja potvrdilo naslov prvaka.

Odličnu sezonu u Premijer futsal ligi BiH – skupina Jug momčad trenera Kristijana Vučića zaključit će na gostovanju u Trebinju, a potom će uslijediti doigravanje za prvaka u kojem će sudjelovati po dvije prvoplasirane momčadi.

The post Juniori MNK Brotnjo prvaci Premijer futsal lige BiH – skupina Jug appeared first on Općina Čitluk.