Filip Kozina seniorski prvak Hrvatske, Luka Ćurković viceprvak

Dvoransko atletsko prvenstvo Hrvatske za seniorke i seniore održano je proteklog vikenda u Zagrebu. Tehnički organizator najprestižnijeg atletskog dvoranskog natjecanja u Hrvatskoj bio je AK Dinamo Zrinjevac, a članovi AK Brotnjo osvojili su zlatnu i srebrnu medalju. Filip Kozina osvojio je naslov seniorskog prvaka Hrvatske u troskoku, dok je Luka Ćurković u skoku u dalj osvojio srebrnu medalju.

Filip Kozina postao je novi državni seniorski prvak u disciplini troskok sa rezultatom od 14.35 m. Luka Ćurković, nakon odličnog rezultata sa nedavno održanog prvenstva Balkana, ostvario je još jedan odličan rezultat i sa skokom od 7.73 m osvojio drugo mjesto u disciplini skok u dalj. Naša Josipa Dragićević ovaj put se morala zadovoljiti 7. mjestom u skoku u dalj. Čestitke našoj ekipi na uspješnoj dvoranskoj sezoni – poručili su iz Atletskog kluba Brotnjo u priopćenju.

The post Filip Kozina seniorski prvak Hrvatske, Luka Ćurković viceprvak appeared first on Općina Čitluk.