Anna Ćurković osvojila srebrnu i brončanu medalju na juniorskom Prvenstvu Hrvatske

Jučer je u Zagrebu, na Zagrebačkom Velesajmu, održano Prvenstvo Hrvatske za juniorke i juniorke U20 organizacijom AK Agram. Na spomenutom prvenstvu nastupili su u članovi Atletskog kluba Brotnjo, najuspješnija je bila Anna Ćurković sa dvije nove državne medalje.

Anna je prvo trčala polufinale na 60 m (7″79) i kao pobjednica svoje grupe direktno se plasirala u finale, da bi u finalu osvojila odlično 3. mjesto (7″80). U skoku u dalj Anna je bila još bolja, te je postala viceprvakinja Hrvatske sa najboljim rezultatom u ovoj sezoni od 5.95 m. Anna je ovim odličnim nastupima izborila i mjesto u reprezentaciji Hrvatske za Balkansko dvoransko prvenstvo za juniore i juniorke koje će se održati 04.02. u Beogradu. Čestitamo Anni na ovom odličnom uspjehu – poručili su iz Atletskog kluba Brotnjo.

The post Anna Ćurković osvojila srebrnu i brončanu medalju na juniorskom Prvenstvu Hrvatske appeared first on Općina Čitluk.