Uvjerljiva pobjeda Brotnja protiv Višića

HNK Brotnjo bio je danas uvjerljiv na domaćem terenu protiv HNK Višići. Čitlučani su u utakmici 22. kola svladali Višiće 4:0, uz pogotke Gorana Šunjića, Josipa Prusine, Renata Skoke i Arsima Gašija.

Pitanje pobjednika Brotnjo je riješilo već u prvom poluvremenu s tri pogotka u mreži gostiju. Šunjić je doveo Brotnjo u vodstvo, Prusina je povisio na 2:0, dok je Renato Skoko u završnici prvog poluvremena pogodio za 3:0.

Strijelac pogotka za konačnih 4:0 sredinom drugog poluvremena bio je Gaši, a pobjeda Brotnja mogla je biti i uvjerljivija da na vratima Višića nije bio jako dobar Zvonimir Ivanković.

U slijedećem kolu Brotnju slijedi teško gostovanje, kod prvoplasiranog Klisa.

HNK Brotnjo: Iličić, Skoko, Soldo, Prusina, Ilić, Šunjić (od 66. Džidić), Ereiz (od 66. Planinić), Milićević (od 87. Vučić), Gaši (od 76. Galić), Vrljić, Prskalo (od 87. Bevanda).

HNK Višići: Ivanković, Vukelja, Dovedan, Stanković, Prce, Prkačin, Miličević (od 63. Valjan), Juko, Raguž, Biletić, Buntić (od 86. Gabro).

The post Uvjerljiva pobjeda Brotnja protiv Višića appeared first on Općina Čitluk.