Šta je Nikola Komazec poručio Hordama zla nakon utakmice protiv Sarajeva?

Fudbaler Slobode, Nikola Komazec, oglasio se na svom Instagram profilu nakon utakmice šestog kola Premijer lige BiH protiv Sarajeva.

Sloboda je u petak u Zenici na Bilinom polju odigrala 1:1 protiv Sarajeva, a upravo je Komazec bio strijelac vodećeg gola za svoju ekipu.

On je mrežu bivšeg kluba pogodio u 16. minuti, a onda je Bordo klub do boda došao u 51. minuti kada je Nardin Mulahusejnović zatresao mrežu Semira Bukvića.

Mogao je klub sa Koševa do pobjede doći u 95. minuti, ali je Rifet Kapić promašio jedanaesterac, tako da je na kraju Sloboda osvojila bod.

Iskusni napadač nije slavio pogodak zbog poštovanja prema bivšem klubu, ali i navijačima Sarajeva, koji ga i dalje mnogo cijene i poštuju, pa je prilikom izlaska iz igre dobio ovacije od publike na Bilinom polju.

Komazec je tim povodom poručio kako je lijepo bilo opet igrati pred Hordama zla.

‘‘Prvi pogodak ove sezone. Sudbina je tako htjela, gol protiv mog bivšeg kluba. Lijepo je bilo opet igrati pred Hordama, hvala vam. Čestitke mojoj ekipi na sjajnoj borbi i velikom bodu‘‘, poručio je Komazec.

Podsjetimo, Komazec je Sarajevo napustio 2014. godine, te je za kratko vrijeme koje je proveo na Koševu pobrao brojne simpatije navijača Bordo ekipe.