Službeni Glasnik (18) AGRAM MNL-a MZ-a Grada Ljubuškog

Temeljem Propozicija natjecanja Agram 18. MNL MZ Grada Ljubuškog, te Propozicija natjecanja Agram 11. MNL MZ Grada Ljubuškog igrača do 16. godina starosti, Povjerenik natjecanja u prvom stupnju registrira sve utakmice odigrane, 11.8. 2022. godine postignutim rezultatom.

11. LIGA IGRAČA DO 16 GODINA STAROSTI

UTAKMICE POLUZAVRŠNICE – LIGA MLADI (U16)

  1. VELJACI – STUDENCI 0:2 (0:1), Strijelci: (0:1, Josip Sopta 11′), (0:2, Josip Sopta 18′),

*Ekipa Studenaca se plasirala u finale lige igrača do 16 godina, a ekipa Veljaci će igrati za treće mjesto na turniru.

Strijelci (Liga mladih)

Redni broj Ime i Prezime Momčad Broj golova Ukupno
1. Mihael Mandić Har./Hraš. 4, 4
2. Mate Radišići Humac (2) 1,5, 6
3. Josip Radišić Humac (2) 1, 1
4. Ante (Jadranko) Bošnjak Studenci 2,1,2,1, 6
5. Leon Zeljković Studenci 1,1,4, 6
6. Luka Matijašević Vašarovići 1, 1
7. Ivano Roso Vašarovići 1,1, 2
8 Petar Zlopaša Radišići 1, 1
9. Krešo Granić Pregrađe 7, 7
10. Luka Vasilj Pregrađe 1, 1
11 Matej Granić Pregrađe 1,1, 2
12. Vlado Bokšić Radišići 1, 1
13. Marko Dodig Har./Hraš. 1, 1
14. Petar Zadro Vojnići 1,1, 2
15. Josip Rupčić Har./Hraš. 1, 1
16. Ivan Zadro Har./Hraš. 1,1, 2
17. Branimir Čavara Ljubuški 2,1, 3
18. Ivan Kraljević Ljubuški 1,2,1, 4
19. Dominik Šuvak Ljubuški 1,3,1, 5
20. Matijas Antunović Ljubuški 2, 2
21. Drago Grubišić Humac (2) 1,1, 2
22. Luka Petrović  Pregrađe 1,1,1,1, 4
23. Dorijan Bošnjak Pregrađe 1, 1
24. Luka Matijašević Vašarovići 1, 1
25. Lovro Majić Cerno/M./M.V. 1, 1
26. David Prusina Veljaci 1,1,1, 3
27. Blaž Bebek Veljaci 1, 1
28. Zvonimir Vučić Cerno/M./M.V. 1,1, 2
29. David Herceg Ljubuški 2, 2
30. Marko Dodig Ljubuški 1,1,2, 4
31. Domagoj Alilović Studenci 1, 1
32. Marko Perić Studenci 1, 1
33. Josip Mišetić Veljaci 2,3, 5
34. Marin Zovak Pregrađe 2,1, 3
35. Ante Vegar Vašarovići 2, 2
36. Ante Markić Radišići 1, 1
37. Domagoj Šiljeg Humac (2) 2, 2
38. Ivano Jelavić Vojnići 1, 1
39. Kristija Mucić Vojnići 1, 1
40. Ivan Mlinarević Humac (2) 1,1, 2
41. Marko Čuljak Veljaci 2,1, 3
42. Karlo Dragičević Cerno/M./M.V. 1, 1
43. Marin Zovak Pregrađe 1, 1
44. Ivan Luburić Studenci 1, 1
45. Marko Mandić Har./Hraš. 1, 1
46. Ante Selak Har./Hraš. 1, 1
47. Marko Ilić Cerno/M./M.V. 1, 1
48. Ante Vegar Vašarovići 1, 1
49. Kristijan Bebek Veljaci 1, 1
50. Leo Rašić Veljaci 1, 1
51. Milan Dedić Humac (2) 1, 1
52. Josip Sopta Studenci 2, 2

Žuti kartoni (mladi)

  Milas i Alilović o manifestaciji „Kušaj ljubuška vina“: “Ovo je događaj koji postaje nezaobilazan“
Redni broj Ime i Prezime Momčad Žuti kartoni Ukupno
1. Ivan Mlinarević Humac (2) 1, 1
2. Ante (Jadrankov) Bošnjak Studenci 1, 1
3. Domagoj Alilović Studenci 1, 1
4. Ante Vegar Vašarovići 1, 1
5. Luka Petrović Pregrađe 1, 1
6. Ivan Kraljević Ljubuški 1, 1
7. Leon Zeljković Studenci 1, 1

UTAKMICE ČETVRTZAVRŠNICE – SENIORI

  1. LJUBUŠKI – CRVENI GRM  3:1 (1:1), Strijelci: (1:0, Veselko Vištica 1′), (1:1, Ante Kraljević 2′), (2:1, Marko Čuljak 25′), (3:1, Ivan Raguž 40′).
  2. PREGRAĐE – VITINA/OTOK  1:3 – nakon penala, 1:1 (0:0), Strijelci: (1:0, Miljenko Bošnjak 22′), (1:1, Franjo Babić 31′),

*Ekipe Ljubuškog i Vitina/Otok plasirale su se u poluzavršnicu lige.

Strijelci (Liga seniora)

Redni broj Ime i Prezime Momčad Broj golova Ukupno
1. Mladen Mlinarević Humac (1) 1,1,4, 6
2. Dominik Herceg Prolog 1, 1
3. Mate Herceg Prolog 3,2,2, 7
4. Josip Govorko Prolog 1,1, 2
5. Ante Mušan Vašarovići/Grab 1,3,2, 6
6. Pero Puljić Vašarovići/Grab 1,1, 2
7. Andrej Nosić Radišići 2, 2
8. Ante Granić Vašarovići/Grab 1, 1
9. Mate Marinović Vašarovići/Grab 2, 2
10. Alen Mušan Vašarovići/Grab 2, 2
11. Nikola Jurković Studenci 2,2,2,1, 7
12. Ivan Raguž Ljubuški 3,1, 4
13. Veselko Vištica Ljubuški 2,2,1,1, 6
14. Marin Barišić Studenci 1,1,2, 4
15. Ante Barišić Studenci 1,1, 2
16. Ivan (Zdenko) Grbavac Šipovača/Voj. 2,1, 3
17. Matej Živkušić Šipovača/Voj. 1,1, 2
18. Vinko Ševo Grljevići 1, 1
19. Miljenko Bošnjak Pregrađe 3,4,1,1, 9
20. Filip Bebek Pregrađe 1,1, 2
21. Dominik Šiljeg Lisice 5,1, 6
22. Jozo Bilić Lisice 3,3, 6
23. Andrija Bilić Lisice 3, 3
24. Damir Petrušić Crveni Grm 1, 1
25. Luka Herceg Crveni Grm 1,1,2,1, 5
26. Ivan Bubalo Stubica/Z./B. 4,2, 6
27. Frane Jurković Stubica/Z./B. 1,2, 3
28. Ilija Mišetić Veljaci 1,2, 3
29. Drago Babić Vitina/Otok 1, 1
30. Nikola Granić Teskera 1, 1
31. Marko Šunjić Radišići 2,1,2, 5
32. Andrej Nosić Radišići 1, 1
33. Martin Šuta Radišići 1, 1
34. Adrian Herceg Prolog 1, 1
35. Ivan (Ilijin) Herceg Prolog 1,1 2
36. Mario Herceg Prolog 1, 1
37. Ivan (Vjekoslav) Grbavac Šipovača/Vojnići 1,2, 3
38. Hrvoje Brkić Studenci 2,2,1, 5
39. Marko Čuljak Ljubuški 1,1, 2
40. Marin Vidović Pregrađe 5,1, 6
41. Ljubo Ramljak Pregrađe 1, 1
42. Matej Šarac Pregrađe 3, 3
43. Tomislav Primorac Pregrađe 1, 1
44. Tomislav Vidović Pregrađe 1, 1
45. Antonio Vučić Cerno/M./C. 1, 1
46. Tomislav Vučić Cerno/M/.C. 4,3, 7
47. Zvonimir Vučić Cerno/M./C. 1,2, 3
48. Tomislav Dodig Stubica/Z./B. 1,1, 2
49. Dragan Jelavić Veljaci 1, 1
50. Mate Pehar Humac (1) 1,2,2, 5
51. Ivan Matijašević Vašarovići/Grab 1, 1
52. Marin Brkić Studenci 2,1, 3
53. Josip Čolak Grljevići 1, 1
54. Rade Petković Studenci 2, 2
55. Stipe Zadro Grljevići 1, 1
56. Blaž Lauc Studenci 1, 1
57. Drago Jelavić Teskera 3,1, 4
58. Mile Zelić Teskera 1, 1
59. Tomislav Bezer Teskera 1, 1
60. Domagoj Petrović Humac (1) 1, 1
61. Gabriel Sabljić Humac (1) 1, 1
62. Mateo Kraljević Lisice 1, 1
63. Mislav Ramljak Pregrađe 1, 1
64. Marko Bošnjak Pregrađe 1, 1
65. Viktor Vučić Cerno/M./C. 2,1,1, 4
66. Karlo Dragičević Cerno/M./C. 1, 1
67. Franjo Vučić Cerno/M./C. 2, 2
68. Drago Grubišić Humac (2) 1, 1
69. Dominik Pavić Humac (2) 1, 1
70. Dado Mucić Humac (2) 1, 1
71. Antonio Petrušić Vitina/Otok 1,1, 2
72. Ivan Majić Vitina/Otok 1, 1
73. Ivan Paponja Stubica/Z./B. 1,1, 2
74. Matej Nižić Crveni Grm 1, 1
75. Ante Nižić Crveni Grm 1,2, 3
76. Dario Petrušić Crveni Grm 1, 1
77. Marko Vujević Humac (1) 3, 3
78. Marko Bošnjak Humac (1) 1, 1
79. Petar Luburić Studenci 1, 1
80. Florian Kraljević Lisice 1, 1
81. Dario Grbavac Šipovača/Vojnići 1, 1
82. Valentin Ilić Cerno/M./C. 1, 1
83. Josip Stjepanović Crveni Grm 1, 1
84. Luka Matić Crveni Grm 1, 1
85. Ante Kraljević Crveni Grm 3,1, 4
86. Mihael Miličević Vitina/Otok 1, 1
87. Franjo Babić Vitina/Otok 1,1, 2
88. Josip Dolić Vitina/Otok 1, 1
89. Ante Ilić Stubica/Z./B. 1, 1

Crveni kartoni (seniori)

  Sveta Klara Asiška na Bijači

*Zbog dobivenog isključenja (drugi žuti/crveni karton) na utakmici LJUBUŠKI – CRVENI GRM, igrač ANTE NIŽIĆ (CRVENI GRM), po članku 12, stavak prvi Stegovnog pravilnika kažnjava se jednom (prvom narednom) utakmicom neigranja.

Žuti kartoni (seniori)

Redni broj Ime i Prezime Momčad Žuti kartoni Ukupno
1. Dario Grbavac Šipovača/Vojnići 1, 1
2. Valentin Ilić Cerno/M./C. 1,1, 2
3. Dominik Herceg Prolog 1, 1
4. Josip Govorko Prolog 1, 1
5. Ivan (Ilija) Herceg Prolog 1, 1
6. Stjepan Herceg Prolog 1, 1
7. Marin Brkić Studenci 1, 1
8. Nikola Jurković Studenci 1, 1
9. Alen Mušan Vašarovići/Grab 1, 1
10. Ante Mušan Vašarovići/Grab 1, 1
11. Ivan Paponja Stubica/Z./B. 1, 1
12. Ante Kraljević Crveni Grm 1, 1
13. Andrej Markić Ljubuški 1, 1
14. Josip Stjepanović Crveni Grm 1, 1
15. Mihael Miličević Vitina/Otok 1, 1
16. Marin Vidović Pregrađe 1, 1
17. Franjo Babić Vitina/Otok 1, 1

Raspored utakmica u petak, 12. kolovoza 2022. godine

R.B. KOLO SKUPINA UTAKMICA EKIPE DATUM/SAT
61. 3. MJ. MLADI 55 58 LJUBUŠKI VELJACI 12.8. 20:00
62. 1/2 SENIORI 56 57 STUDENCI STUBICA/Z./B. 12.8. 20:45
63. 1/2 SENIORI 59 60 LJUBUŠKI VITINA/OTOK 12.8. 21:45

Povjerenik natjecanja AGRAM MNL-a MZ-a Grada Ljubuškog

Izvor: Iks portal

Objava Službeni Glasnik (18) AGRAM MNL-a MZ-a Grada Ljubuškog pojavila se prvi puta na Radio Ljubuški.

radioljubuski.ba

Kako vam se ovaj post učinio korisnim ...

Podijelite ga s prijateljima!

Žao nam je što vam ovaj post nije bio koristan!

Poboljšajmo ovaj post!

Recite nam kako možemo poboljšati ovaj post?

Najnovije vijesti

Možda Vas zanima

Izložba skulptura “Hommage fra Didaku Buntiću” 8. prosinca u Gradnićima

U četvrtak, 8. prosinca 2022. godine, s početkom u...

Sveti Nikola posjetio djecu na Klinici za dječje bolesti SKB-a Mostar

Humanitarna akcija pod nazivom “Kad se male ruke slože,...

CK Općine Posušje: Našem sugrađaninu hitno potrebna krv krvne grupe 0 negativna!

Crveni križ Općine Posušje poziva se dragovoljne darivatelje krvi...

SSS BiH: Sindikalna potrošačka korpa za novembar 2022. godine 2.986,85 KM

Sindikalna potrošačka korpa koju je Savez samostalnih sindikata Bosne...

DNEVNI HOROSKOP ZA 7. DECEMBAR Pred Rakovima novi životni okršaji, za Vage uspješan poslovni dan

OVAN Posao Osjećate snažnu potrebu da dominirate na poslu i u...

Preporučeno vamaISTAKNUTO
Možda bi vam se svidjelo