Službeni Glasnik (16) AGRAM MNL-a MZ-a Grada Ljubuškog

Temeljem Propozicija natjecanja Agram 18. MNL MZ Grada Ljubuškog, te Propozicija natjecanja Agram 11. MNL MZ Grada Ljubuškog igrača do 16. godina starosti, Povjerenik natjecanja u prvom stupnju registrira sve utakmice odigrane, 9.8. 2022. godine postignutim rezultatom.

11. LIGA IGRAČA DO 16 GODINA STAROSTI

UTAKMICE DOIGRAVANJA (BARAŽA) – LIGA MLADI (U16)

  1. STUDENCI – VAŠAROVIĆI 1:0 (0:0), Strijelci: (1:0, Ante (Jadrankov) Bošnjak  24′),

*Ekipa Studenci plasirala se u poluzavršnicu lige igrača do 16 godina.

Strijelci (Liga mladih)

Redni broj Ime i Prezime Momčad Broj golova Ukupno
1. Mihael Mandić Har./Hraš. 4, 4
2. Mate Radišići Humac (2) 1,5, 6
3. Josip Radišić Humac (2) 1, 1
4. Ante (Jadranko) Bošnjak Studenci 2,1,2,1, 6
5. Leon Zeljković Studenci 1,1,4, 6
6. Luka Matijašević Vašarovići 1, 1
7. Ivano Roso Vašarovići 1,1, 2
8 Petar Zlopaša Radišići 1, 1
9. Krešo Granić Pregrađe 7, 7
10. Luka Vasilj Pregrađe 1, 1
11 Matej Granić Pregrađe 1,1, 2
12. Vlado Bokšić Radišići 1, 1
13. Marko Dodig Har./Hraš. 1, 1
14. Petar Zadro Vojnići 1,1, 2
15. Josip Rupčić Har./Hraš. 1, 1
16. Ivan Zadro Har./Hraš. 1,1, 2
17. Branimir Čavara Ljubuški 2,1, 3
18. Ivan Kraljević Ljubuški 1,2,1, 4
19. Dominik Šuvak Ljubuški 1,3,1, 5
20. Matijas Antunović Ljubuški 2, 2
21. Drago Grubišić Humac (2) 1,1, 2
22. Luka Petrović  Pregrađe 1,1,1, 3
23. Dorijan Bošnjak Pregrađe 1, 1
24. Luka Matijašević Vašarovići 1, 1
25. Lovro Majić Cerno/M./M.V. 1, 1
26. David Prusina Veljaci 1,1,1, 3
27. Blaž Bebek Veljaci 1, 1
28. Zvonimir Vučić Cerno/M./M.V. 1,1, 2
29. David Herceg Ljubuški 2, 2
30. Marko Dodig Ljubuški 1,1,2, 4
31. Domagoj Alilović Studenci 1, 1
32. Marko Perić Studeci 1, 1
33. Josip Mišetić Veljaci 2,3, 5
34. Marin Zovak Pregrađe 2, 2
35. Ante Vegar Vašarovići 2, 2
36. Ante Markić Radišići 1, 1
37. Domagoj Šiljeg Humac (2) 2, 2
38. Ivano Jelavić Vojnići 1, 1
39. Kristija Mucić Vojnići 1, 1
40. Ivan Mlinarević Humac (2) 1,1, 2
41. Marko Čuljak Veljaci 2,1, 3
42. Karlo Dragičević Cerno/M./M.V. 1, 1
43. Marin Zovak Pregrađe 1, 1
44. Ivan Luburić Studenci 1, 1
45. Marko Mandić Har./Hraš. 1, 1
46. Ante Selak Har./Hraš. 1, 1
47. Marko Ilić Cerno/M./M.V. 1, 1
48. Ante Vegar Vašarovići 1, 1
49. Kristijan Bebek Veljaci 1, 1
50. Leo Rašić Veljaci 1, 1
51. Milan Dedić Humac (2) 1, 1

Žuti kartoni (mladi)

  Problemi u vodosnabdijevanju viših zona grada; pripremite kanistere
Redni broj Ime i Prezime Momčad Žuti kartoni Ukupno
1. Ivan Mlinarević Humac (2) 1, 1
2. Ante (Jadrankov) Bošnjak Studenci 1, 1
3. Domagoj Alilović Studenci 1, 1
4. Ante Vegar Vašarovići 1, 1

UTAKMICE DOIGRAVANJA (BARAŽA) – SENIORI

  1. CRVENI GRM – TESKERA 8:1 (1:1), Strijelci: (0:1, Drago Jelavić 3′), (1:1, Ante Nižić 15′), (2:1, Luka Herceg 21′), (3:1, Ante Nižić 26′), (4:1, Josip Stjepanović 27′), (5:1, Luka Matić 30′), (6:1, Ante Kraljević 37′), (7:1, Ante Kraljević 38′), (7:1, Ante Kraljević 40′).
  2. PROLOG – VITINA/OTOK  1:4 (0:3), Strijelci: (0:1, Mihael Miličević 6′), (0:2, Franjo Babić 9′), (0:3, Josip Dolić 20′), (1:3, Josip Govorko 32′), (1:4, Antonio Petrušić 33′).

*Ekipe Crveni Grm i Vitina/Otok plasirale su se u četvrtzavršnicu lige.

Strijelci (Liga seniora)

Redni broj Ime i Prezime Momčad Broj golova Ukupno
1. Mladen Mlinarević Humac (1) 1,1,4, 6
2. Dominik Herceg Prolog 1, 1
3. Mate Herceg Prolog 3,2,2, 7
4. Josip Govorko Prolog 1,1, 2
5. Ante Mušan Vašarovići/Grab 1,3,2, 6
6. Pero Puljić Vašarovići/Grab 1,1, 2
7. Andrej Nosić Radišići 2, 2
8. Ante Granić Vašarovići/Grab 1, 1
9. Mate Marinović Vašarovići/Grab 2, 2
10. Alen Mušan Vašarovići/Grab 2, 2
11. Nikola Jurković Studenci 2,2,2, 6
12. Ivan Raguž Ljubuški 3, 3
13. Veselko Vištica Ljubuški 2,2,1, 5
14. Marin Barišić Studenci 1,1,2, 4
15. Ante Barišić Studenci 1,1, 2
16. Ivan (Zdenko) Grbavac Šipovača/Voj. 2,1, 3
17. Matej Živkušić Šipovača/Voj. 1,1, 2
18. Vinko Ševo Grljevići 1, 1
19. Miljenko Bošnjak Pregrađe 3,4,1, 8
20. Filip Bebek Pregrađe 1,1, 2
21. Dominik Šiljeg Lisice 5,1, 6
22. Jozo Bilić Lisice 3,3, 6
23. Andrija Bilić Lisice 3, 3
24. Damir Petrušić Crveni Grm 1, 1
25. Luka Herceg Crveni Grm 1,1,2,1, 5
26. Ivan Bubalo Stubica/Z./B. 4,2, 6
27. Frane Jurković Stubica/Z./B. 1,2, 3
28. Ilija Mišetić Veljaci 1,2, 3
29. Drago Babić Vitina/Otok 1, 1
30. Nikola Granić Teskera 1, 1
31. Marko Šunjić Radišići 2,1,2, 5
32. Andrej Nosić Radišići 1, 1
33. Martin Šuta Radišići 1, 1
34. Adrian Herceg Prolog 1, 1
35. Ivan (Ilijin) Herceg Prolog 1,1 2
36. Mario Herceg Prolog 1, 1
37. Ivan (Vjekoslav) Grbavac Šipovača/Vojnići 1,2, 3
38. Hrvoje Brkić Studenci 2,2, 4
39. Marko Čuljak Ljubuški 1, 1
40. Marin Vidović Pregrađe 5,1, 6
41. Ljubo Ramljak Pregrađe 1, 1
42. Matej Šarac Pregrađe 3, 3
43. Tomislav Primorac Pregrađe 1, 1
44. Tomislav Vidović Pregrađe 1, 1
45. Antonio Vučić Cerno/M./C. 1, 1
46. Tomislav Vučić Cerno/M/.C. 4,3, 7
47. Zvonimir Vučić Cerno/M./C. 1,2, 3
48. Tomislav Dodig Stubica/Z./B. 1,1, 2
49. Dragan Jelavić Veljaci 1, 1
50. Mate Pehar Humac (1) 1,2,2, 5
51. Ivan Matijašević Vašarovići/Grab 1, 1
52. Marin Brkić Studenci 2,1, 3
53. Josip Čolak Grljevići 1, 1
54. Rade Petković Studenci 2, 2
55. Stipe Zadro Grljevići 1, 1
56. Blaž Lauc Studenci 1, 1
57. Drago Jelavić Teskera 3,1, 4
58. Mile Zelić Teskera 1, 1
59. Tomislav Bezer Teskera 1, 1
60. Domagoj Petrović Humac (1) 1, 1
61. Gabriel Sabljić Humac (1) 1, 1
62. Mateo Kraljević Lisice 1, 1
63. Mislav Ramljak Pregrađe 1, 1
64. Marko Bošnjak Pregrađe 1, 1
65. Viktor Vučić Cerno/M./C. 2,1, 3
66. Karlo Dragičević Cerno/M./C. 1, 1
67. Franjo Vučić Cerno/M./C. 2, 2
68. Drago Grubišić Humac (2) 1, 1
69. Dominik Pavić Humac (2) 1, 1
70. Dado Mucić Humac (2) 1, 1
71. Antonio Petrušić Vitina/Otok 1,1, 2
72. Ivan Majić Vitina/Otok 1, 1
73. Ivan Paponja Stubica/Z./B. 1, 1
74. Matej Nižić Crveni Grm 1, 1
75. Ante Nižić Crveni Grm 1,2, 3
76. Dario Petrušić Crveni Grm 1, 1
77. Marko Vujević Humac (1) 3, 3
78. Marko Bošnjak Humac (1) 1, 1
79. Petar Luburić Studenci 1, 1
80. Florian Kraljević Lisice 1, 1
81. Dario Grbavac Šipovača/Vojnići 1, 1
82. Valentin Ilić Cerno/M./C. 1, 1
83. Josip Stjepanović Crveni Grm 1, 1
84. Luka Matić Crveni Grm 1, 1
85. Ante Kraljević Crveni Grm 3, 3
86. Mihael Miličević Vitina/Otok 1, 1
87. Franjo Babic Vitina/Otok 1, 1
88. Josip Dolić Vitina/Otok 1, 1

Žuti kartoni (seniori)

  Službeni Glasnik (15) AGRAM MNL-a MZ-a Grada Ljubuškog
Redni broj Ime i Prezime Momčad Žuti kartoni Ukupno
1. Dario Grbavac Šipovača/Vojnići 1, 1
2. Valentin Ilić Cerno/M./C. 1, 1
3. Dominik Herceg Prolog 1, 1
4. Josip Govorko Prolog 1, 1
5. Ivan (Ilija) Herceg Prolog 1, 1
6. Stjepan Herceg Prolog 1, 1

Raspored utakmica u srijeda, 10. kolovoza 2022. godine

R.B. KOLO SKUPINA PAR EKIPE DATUM/SAT
55. 1/2 MLADI A1 B2/A3 LJUBUŠKI PREGRAĐE 10.8. 20:00
56. 1/4 SENIORI A1 B2/C3 VAŠ./GRAB STUDENCI 10.8. 20:45
57. 1/4 SENIORI D1 C2/B3 STUBICA CERNO/M./C. 10.8. 21:45

Objava Službeni Glasnik (16) AGRAM MNL-a MZ-a Grada Ljubuškog pojavila se prvi puta na Radio Ljubuški.

radioljubuski.ba

Koliko je koristan ovaj članak?

Kliknite na zvjezdicu da biste je ocijenili!

Prosječna ocjena / 5. Brojanje glasova:

Za sada nema glasova! Budite prvi koji će ocijeniti ovaj post.

Kako vam se ovaj post učinio korisnim ...

Podijelite ga s prijateljima!

Žao nam je što vam ovaj post nije bio koristan!

Poboljšajmo ovaj post!

Recite nam kako možemo poboljšati ovaj post?

Najnovije vijesti

Možda Vas zanima

Preporučeno vamaISTAKNUTO
Možda bi vam se svidjelo