Službeni Glasnik (15) AGRAM MNL-a MZ-a Grada Ljubuškog

Temeljem Propozicija natjecanja Agram 18. MNL MZ Grada Ljubuškog, te Propozicija natjecanja Agram 11. MNL MZ Grada Ljubuškog igrača do 16. godina starosti, Povjerenik natjecanja u prvom stupnju registrira sve utakmice odigrane, 8.8. 2022. godine postignutim rezultatom.

11. LIGA IGRAČA DO 16 GODINA STAROSTI

UTAKMICE DOIGRAVANJA (BARAŽA) – LIGA MLADI (U16)

  1. PREGRAĐE – HUMAC (2) 5:4 – nakon penala, 2:2 (1:0), Strijelci: (1:0, Luka Petrović 4′), (2:0, Matej Granić 17′), (2:1, Milan Dedić 21′), (2:2, Ivan Mlinarević 26′).

*Ekipa Pregrađa plasirala se u poluzavršnicu lige igrača do 16 godina.

Strijelci (Liga mladih)

Redni broj Ime i Prezime Momčad Broj golova Ukupno
1. Mihael Mandić Har./Hraš. 4, 4
2. Mate Radišići Humac (2) 1,5, 6
3. Josip Radišić Humac (2) 1, 1
4. Ante (Jadranko) Bošnjak Studenci 2,1,2, 5
5. Leon Zeljković Studenci 1,1,4, 6
6. Luka Matijašević Vašarovići 1, 1
7. Ivano Roso Vašarovići 1,1, 2
8 Petar Zlopaša Radišići 1, 1
9. Krešo Granić Pregrađe 7, 7
10. Luka Vasilj Pregrađe 1, 1
11 Matej Granić Pregrađe 1,1, 2
12. Vlado Bokšić Radišići 1, 1
13. Marko Dodig Har./Hraš. 1, 1
14. Petar Zadro Vojnići 1,1, 2
15. Josip Rupčić Har./Hraš. 1, 1
16. Ivan Zadro Har./Hraš. 1,1, 2
17. Branimir Čavara Ljubuški 2,1, 3
18. Ivan Kraljević Ljubuški 1,2,1, 4
19. Dominik Šuvak Ljubuški 1,3,1, 5
20. Matijas Antunović Ljubuški 2, 2
21. Drago Grubišić Humac (2) 1,1, 2
22. Luka Petrović  Pregrađe 1,1,1, 3
23. Dorijan Bošnjak Pregrađe 1, 1
24. Luka Matijašević Vašarovići 1, 1
25. Lovro Majić Cerno/M./M.V. 1, 1
26. David Prusina Veljaci 1,1,1, 3
27. Blaž Bebek Veljaci 1, 1
28. Zvonimir Vučić Cerno/M./M.V. 1,1, 2
29. David Herceg Ljubuški 2, 2
30. Marko Dodig Ljubuški 1,1,2, 4
31. Domagoj Alilović Studenci 1, 1
32. Marko Perić Studeci 1, 1
33. Josip Mišetić Veljaci 2,3, 5
34. Marin Zovak Pregrađe 2, 2
35. Ante Vegar Vašarovići 2, 2
36. Ante Markić Radišići 1, 1
37. Domagoj Šiljeg Humac (2) 2, 2
38. Ivano Jelavić Vojnići 1, 1
39. Kristija Mucić Vojnići 1, 1
40. Ivan Mlinarević Humac (2) 1,1, 2
41. Marko Čuljak Veljaci 2,1, 3
42. Karlo Dragičević Cerno/M./M.V. 1, 1
43. Marin Zovak Pregrađe 1, 1
44. Ivan Luburić Studenci 1, 1
45. Marko Mandić Har./Hraš. 1, 1
46. Ante Selak Har./Hraš. 1, 1
47. Marko Ilić Cerno/M./M.V. 1, 1
48. Ante Vegar Vašarovići 1, 1
49. Kristijan Bebek Veljaci 1, 1
50. Leo Rašić Veljaci 1, 1
51. Milan Dedić Humac (2) 1, 1

Žuti kartoni (mladi)

  Problemi u vodosnabdijevanju viših zona grada; pripremite kanistere
Redni broj Ime i Prezime Momčad Žuti kartoni Ukupno
1. Ivan Mlinarević Humac (2) 1, 1

UTAKMICE DOIGRAVANJA (BARAŽA) – SENIORI

  1. STUDENCI – LISICE  6:1 (3:0), Strijelci: (1:0, Marin Barišić 1′), (2:0, Hrvoje Brkić 12′), (3:0, Petar Luburić 17′), (3:1, Florian Kraljević 24′), (4:1, Hrvoje Brkić 32′), (5:1, Marin Brkić 35′), (6:1, Marin Barišić 40′).
  2. CERNO/MILETINA/CRNOPOD – ŠIPOVAČA/VOJNIĆI  5:3 (2:1), Strijelci: (1:0, Tomislav Vučić 8′), (1:1, Dario Grbavac 13′), (2:1, Viktor Vučić 19′), (Ivan (Vjekoslav) Grbavac 22′), (2:3, Ivan (Vjekoslav) Grbavac 31′), (3:3, Tomislav Vučić 36′), (4:3, Valentin Ilić 38′), (5:3, Tomislav Vučić 39′).

*Ekipe Studenci i Cerno/Miletina/Crnopod plasirale su se u četvrtzavršnicu lige.

Strijelci (Liga seniora)

Redni broj Ime i Prezime Momčad Broj golova Ukupno
1. Mladen Mlinarević Humac (1) 1,1,4, 6
2. Dominik Herceg Prolog 1, 1
3. Mate Herceg Prolog 3,2,2, 7
4. Josip Govorko Prolog 1, 1
5. Ante Mušan Vašarovići/Grab 1,3,2, 6
6. Pero Puljić Vašarovići/Grab 1,1, 2
7. Andrej Nosić Radišići 2, 2
8. Ante Granić Vašarovići/Grab 1, 1
9. Mate Marinović Vašarovići/Grab 2, 2
10. Alen Mušan Vašarovići/Grab 2, 2
11. Nikola Jurković Studenci 2,2,2, 6
12. Ivan Raguž Ljubuški 3, 3
13. Veselko Vištica Ljubuški 2,2,1, 5
14. Marin Barišić Studenci 1,1,2, 4
15. Ante Barišić Studenci 1,1, 2
16. Ivan (Zdenko) Grbavac Šipovača/Voj. 2,1, 3
17. Matej Živkušić Šipovača/Voj. 1,1, 2
18. Vinko Ševo Grljevići 1, 1
19. Miljenko Bošnjak Pregrađe 3,4,1, 8
20. Filip Bebek Pregrađe 1,1, 2
21. Dominik Šiljeg Lisice 5,1, 6
22. Jozo Bilić Lisice 3,3, 6
23. Andrija Bilić Lisice 3, 3
24. Damir Petrušić Crveni Grm 1, 1
25. Luka Herceg Crveni Grm 1,1,2, 4
26. Ivan Bubalo Stubica/Z./B. 4,2, 6
27. Frane Jurković Stubica/Z./B. 1,2, 3
28. Ilija Mišetić Veljaci 1,2, 3
29. Drago Babić Vitina/Otok 1, 1
30. Nikola Granić Teskera 1, 1
31. Marko Šunjić Radišići 2,1,2, 5
32. Andrej Nosić Radišići 1, 1
33. Martin Šuta Radišići 1, 1
34. Adrian Herceg Prolog 1, 1
35. Ivan (Ilijin) Herceg Prolog 1,1 2
36. Mario Herceg Prolog 1, 1
37. Ivan (Vjekoslav) Grbavac Šipovača/Vojnići 1,2, 3
38. Hrvoje Brkić Studenci 2,2, 4
39. Marko Čuljak Ljubuški 1, 1
40. Marin Vidović Pregrađe 5,1, 6
41. Ljubo Ramljak Pregrađe 1, 1
42. Matej Šarac Pregrađe 3, 3
43. Tomislav Primorac Pregrađe 1, 1
44. Tomislav Vidović Pregrađe 1, 1
45. Antonio Vučić Cerno/M./C. 1, 1
46. Tomislav Vučić Cerno/M/.C. 4,3, 7
47. Zvonimir Vučić Cerno/M./C. 1,2, 3
48. Tomislav Dodig Stubica/Z./B. 1,1, 2
49. Dragan Jelavić Veljaci 1, 1
50. Mate Pehar Humac (1) 1,2,2, 5
51. Ivan Matijašević Vašarovići/Grab 1, 1
52. Marin Brkić Studenci 2,1, 3
53. Josip Čolak Grljevići 1, 1
54. Rade Petković Studenci 2, 2
55. Stipe Zadro Grljevići 1, 1
56. Blaž Lauc Studenci 1, 1
57. Drago Jelavić Teskera 3, 3
58. Mile Zelić Teskera 1, 1
59. Tomislav Bezer Teskera 1, 1
60. Domagoj Petrović Humac (1) 1, 1
61. Gabriel Sabljić Humac (1) 1, 1
62. Mateo Kraljević Lisice 1, 1
63. Mislav Ramljak Pregrađe 1, 1
64. Marko Bošnjak Pregrađe 1, 1
65. Viktor Vučić Cerno/M./C. 2,1, 3
66. Karlo Dragičević Cerno/M./C. 1, 1
67. Franjo Vučić Cerno/M./C. 2, 2
68. Drago Grubišić Humac (2) 1, 1
69. Dominik Pavić Humac (2) 1, 1
70. Dado Mucić Humac (2) 1, 1
71. Antonio Petrušić Vitina/Otok 1, 1
72. Ivan Majić Vitina/Otok 1, 1
73. Ivan Paponja Stubica/Z./B. 1, 1
74. Matej Nižić Crveni Grm 1, 1
75. Ante Nižić Crveni Grm 1, 1
76. Dario Petrušić Crveni Grm 1, 1
77. Marko Vujević Humac (1) 3, 3
78. Marko Bošnjak Humac (1) 1, 1
79. Petar Luburić Studenci 1, 1
80. Florian Kraljević Lisice 1, 1
81. Dario Grbavac Šipovača/Vojnići 1, 1
82. Valentin Ilić Cerno/M./C. 1, 1

Žuti kartoni (seniori)

  Službeni Glasnik (12) AGRAM MNL-a MZ-a Grada Ljubuškog
Redni broj Ime i Prezime Momčad Žuti kartoni Ukupno
1. Dario Grbavac Šipovača/Vojnići 1, 1
2. Valentin Ilić Cerno/M./C. 1, 1

Raspored utakmica u utorak, 9. kolovoza 2022. godine

R.B. KOLO SKUPINA PAR EKIPE DATUM/SAT
52. 1/4 MLADI A2 B3 STUDENCI VAŠAROVIĆI 9.8. 20:00
53. 1/8 SENIORI D2 A3 CRVENI GRM TESKERA 9.8. 20:45
54. 1/8 SENIORI A2 D3 PROLOG VITINA/OTOK 9.8. 21:45

Povjerenik natjecanja AGRAM MNL-a MZ-a Grada Ljubuškog

Objava Službeni Glasnik (15) AGRAM MNL-a MZ-a Grada Ljubuškog pojavila se prvi puta na Radio Ljubuški.

radioljubuski.ba

Koliko je koristan ovaj članak?

Kliknite na zvjezdicu da biste je ocijenili!

Prosječna ocjena / 5. Brojanje glasova:

Za sada nema glasova! Budite prvi koji će ocijeniti ovaj post.

Kako vam se ovaj post učinio korisnim ...

Podijelite ga s prijateljima!

Žao nam je što vam ovaj post nije bio koristan!

Poboljšajmo ovaj post!

Recite nam kako možemo poboljšati ovaj post?

Najnovije vijesti

Možda Vas zanima

Fra Mijini učenici s „Bakinim pričama“ posjetili Starački dom u Tomislavgradu

Danas, 8. prosinca, skupina učenika i djelatnika OŠ fra...

Dalićev biznis cvate, a partner mu je moćni Livanjak

Skroman obiteljski čovjek kojemu su vjera, obitelj i domovina...

“DANI DARIVANJA – ZA DJECU S POTEŠKOĆAMA U RAZVOJU”

“DANI DARIVANJA – za djecu s poteškoćama u razvoju”...

Općina Prozor – Rama • POKRENI SVOJ POSAO

08.12.2022. 08:25 Polaznici radionica u sklopu obuke “Pokreni svoj posao”...

Organizacija SOS Dječja sela u BiH predstavila rezultate rada tijekom 28 godina djelovanja u BiH

Organizacija SOS Dječja sela u BiH tijekom događaja „Predstavljanje...

Preporučeno vamaISTAKNUTO
Možda bi vam se svidjelo