Sloga slavila u Čitluku

Sinoć je u Čitluku odigrana utakmica 8. kola Premijer futsal lige BiH između MNK Brotnjo i MNK Sloga. Gosti su na kraju uzbudljive utakmice slavili rezultatom 6:7.

Sadržajno prvo poluvrijeme započelo je ranim pogotkom. U prvoj minuti Antonio Prusina doveo je Brotnjo u vodstvo, samo minutu kasnije na 1:1 poravnao je Admir Zukan. Pogodak za novo vodstvo MNK Brotnjo u 6. minuti postigao je Silvio Dujmović, no ubrzo nakon toga Ahmed Bilkan postigao je pogodak za 2:2, a rezultatski preokret gostima donio je Sabahudin Petak. Ivan Ivanković pogodio je mrežu Sloge za 3:3 što je bio i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku prvi do pogotka stigli su gosti i to preko sinoć jako raspoloženog Sabahudina Petka, a domaća momčad odgovorila je pogocima Darke Ivankovića i Marka Džide. Teško izborenu prednost domaća momčad uspjela je jako kratko zadržati jer je s dva pogotka u nizu Ahmad Bilkan kompletirao svoj hattrick, dok je pogotkom za 5:7 isto učinio i Sabahudin Petak.

Do kraja susreta u strijelce se upisao i Vinko Prusina, ali je uspio samo ublažiti poraz Brotnja, kojem je do kraja prvog dijela sezone preostalo gostovanje u Tuzli kod momčadi Salinesa.

The post Sloga slavila u Čitluku appeared first on Općina Čitluk.