PROZOR: Druga večer turnira u znaku ekipe “Actros” iz Bugojna

Publika je druge večeri tradicionalnog noćnog turnira povodom Dana općine Prozor-Rama mogla uživati u tri nova susreta, a slavile su ekipe “Actros” iz Bugojna i “Ostrožac”.

Večer su otvorile ekipe “Actros” i “Babić Commerce”. Prvi dio utakmice bio je vrlo neizvjestan i bez pogodaka, međutim uz nešto veći pritisak “Actros” uskoro prelazi u vodstvo. Uz nešto bolje akcije i realizaciju gosti iz Bugojna dolaze do vodstva od 2:0. “Babić Commerce” u početku bez ideje, međutim kako je odmicalo prvo poluvrijeme dečke smo mogli gledati u nešto boljem izdanju, pa smanjuju na 3:2. “Actros” je uz dobru obranu sačuvao rezultat. Ostatak utakmice bio je u znaku “Actrosa”, a prvi susret završava rezultatom 6:2.

Ekipa HNK “Rama” sastavljena većinom od igrača mlađih selekcija kluba, odlično je otvorila utakmicu u vrlo brzo povela za 0:1. “Ostrožac” vrlo brzo okreće rezultat na 3:1, a “Rama” na samom kraju prvog poluvremena uspijeva smanjiti na 3:2. “Ostrožac” u drugom poluvremenu utvrđuje vodstvo s 4:2, puno lakše dolazi do gola “Rame” koja nije uspjela realizirati akcije, a lopta nije htjela u gol. “Ostrožac” uskoro pogađa za 5:2, a nešto veće vodstvo i pobjedu još većim rezultatom sprječavaju izvrne obrane golmana “Rame”.

prozor: druga večer turnira u znaku ekipe “actros” iz bugojna

Nastup je na trećem susretu večeri upisala još jedna domaća ekipa, MNK “Rakia”. Gosti iz Bugojna vrlo brzo pogađaju za 1:0, a odmah u idućoj minuti i za 2:0. U izvrsnoj solo akciji, a zatim i uz asistenciju “Actros” dolazi do visokih 4:0. Petrović i Zadrić iz penala za MNK “Rakia” uskoro smanjuju na 4:2. “Rakia” je na kraju prvog poluvremena stvorila pressing na terenu, ali bez realizacije. Uz nekoliko dobrih prilika, lopta jednostavno neće u gol. “Actros” uskoro povećava na 5:2, a pogotkom na prazan gol uskoro i 6:2. “Rakia” je do kraja utakmice uspjela smanjiti na 6:3.