Tag:tenderske

Cesta Mostar – Široki Brijeg – Grude – granica s RH: U tijeku izrada projekata i tenderske procedure

Autoceste FBiH trenutno provode tenderske procedure za odabir izvođača radova na sekcijama Polugrno – Podledinac (5,48 kilometara) i Podledinac – Grude Istok (6,36 kilometara),...

Latest news

Plaće u MUP-u HBŽ-a rastu oko 7 posto

Sindikat djelatnika Ministarstva unutarnjih poslova Hercegbosanske županije prihvatio je ponudu Vlade HBŽ-a kojom je osnovica za obračun plaće utvrđena...

Veliki požar na granici BiH i Hrvatske: Gori kod Gruda, podignuti Air Tractori

Na području općine Grude, uz samu granicu Bosne i Hercegovine i Hrvatske, buknuo je požar koji zahvaća područje Sovića...

Pomoćnik direktora, Stručni savjetnik za istraživanja i izradu politika

Mostar, 04.09.2026. Na osnovu člana 21. Zakona o državnoj službi u institucijama Bosne i Hercegovine (Službeni glasnik BiH”, br....

Oglasila se ravnateljica škole u Tuzli nakon napada nožem

Dvije učenice devetog razreda ozlijeđene su u četvrtak u dvorištu Osnovne škole Gornja Tuzla, nakon što ih je nožem...

Počinje nova školska godina: Objavljen raspored dolaska učenika OŠ Ivana Mažuranića Posušje

Redovita nastava u školskoj 2026./2027. godini kreće u ponedjeljak, 7. rujna 2026. godine, a Osnovna škola Ivana Mažuranića Posušje...
- Advertisement -

Voditelj betonare i administrativno-računovodstvenih poslova

Mostar, 04.09.2026. „PAŠKIĆ“ d.o.o. Široki Brijeg, raspisuje   N A T J E Č A J za sljedeće radno mjesto   Voditelj betonare...

Javni natječaj za izbor i imenovanje ravnatelja Gradske ljekarne Čitluk

Na temelju Zakona o ministarskim, vladinim i drugim imenovanjima Federacije Bosne i Hercegovine („Službene novine FBiH“, br. 12/03, 34/03...

Obavezno pročitati

Plaće u MUP-u HBŽ-a rastu oko 7 posto

Sindikat djelatnika Ministarstva unutarnjih poslova Hercegbosanske županije prihvatio je...

Veliki požar na granici BiH i Hrvatske: Gori kod Gruda, podignuti Air Tractori

Na području općine Grude, uz samu granicu Bosne i...