Tag:nabavku

Stručni savjetnik za nabavku – stručni savjetnik, Šef Odsjeka za pravne poslove i pisarnicu

Mostar, 19.05.2025. Na osnovu člana 21. Zakona o državnoj službi u institucijama Bosne i Hercegovine (Službeni glasnik BiH”, br. 19/02, 35/03, 4/04, 17/04, 26/04, 37/04,...

Dom zdravlja Ljubuški: Potpisana 3 nova ugovora za nabavku medicinske opreme i druge opreme za realizaciju planiranih projektnih aktivnosti RISE UP projekta

Javna ustanova Dom zdravlja Ljubuški, sukladno terminskom planu, nastavlja sa realizacijom projektnih aktivnosti u sklopu RISE-UP projekta prekogranične suradnje iz Programa Interreg IPA CBC...

RISE-UP PROJEKT – Potpisan ugovor za nabavku vrijedne medicinske opreme za potrebe JU Dom zdravlja Ljubuški

U petak je u uredu ravnatelja Javne ustanove Dom zdravlja Ljubuški potpisan ugovor o nabavci vrijedne medicinske opreme u sklopu RISE-UP projekta prekogranične suradnje...

Odluka o odabiru najpovoljnijeg ponuđača za nabavku instrumenata za oftalmološku salu – Univerzitetska klinička bolnica Mostar

SKBM INFO Žiro račun KM: 5550000008152286 Nova Banka Žiro račun KM: 3381002200717786 UniCredit Banka ...

Općina Prozor – Rama • Poziv za javnu nabavku

11.07.2024. 12:51 Broj:01/1-20- 1938/24Datum: 11.07.2024.godine JAVNI POZIVza odabir korisnika sredstava za poticaj poljoprivrednoj proizvodnji i ruralnom razvoju na području općine Prozor-Rama za 2024. godinu PREDMET JAVNOG...

Poziv za javnu nabavku Općine Prozor – Rama

11.07.2024. 12:51Broj:01/1-20- 1938/24Datum: 11.07.2024.godineJAVNI POZIVza odabir korisnika sredstava za poticaj poljoprivrednoj proizvodnji i ruralnom razvoju na području općine Prozor-Rama za 2024. godinuPREDMET JAVNOG...

Vlada HBŽ-a odobrila 400.000 KM livanjskoj bolnici za nabavku mamografa

Vlade Hercegbosanske županije (HBŽ) je na današnjoj sjednici donijela j Odluku o davanju suglasnosti Ministarstvu rada, zdravstva, socijalne skrbi i prognanih HBŽ-a za realizaciju...

Latest news

HBŽ ulaže više od 600.000 KM u sigurnost, 335.000 KM za projekt u Livnu

Vlada Hercegbosanske županije odobrila je nova ulaganja u policijsku i vatrogasnu infrastrukturu i opremu. Za nastavak izgradnje zgrade Policijske...

Preminuo Frano Oreč – čovjek koji je cijeli život posvetio kamenu

Frano Oreč, rudarski inženjer, poduzetnik, istraživač i jedan od najupornijih čuvara hercegovačkog kamena i kamene graditeljske baštine je preminuo....

Stručni savjetnik za profesionalne standarde, Stručni savjetnik za razvoj ljudskih resursa …

Mostar, 03.09.2026. Na osnovu člana 21. Zakona o državnoj službi u institucijama Bosne i Hercegovine (Službeni glasnik BiH”, br....

Posušje dobiva novo ruho: Potpisan ugovor za obnovu Ulice Stjepana Radića, najavljena obilaznica i cesta prema Rakitnu

Federalna ministrica prometa i komunikacija Andrijana Katić posjetila je u službenom obilasku Posušje, gdje je s čelnicima lokalne i...

Uredsko terenski komercijalist (m/ž)

Mostar, 03.09.2026. „STEG“ d.o.o. se bavi uvozom, distribucijom i prodajom rasvjete i izvora svjetlosti i zastupnik je renomiranih proizvođača...
- Advertisement -

Šmrk i Maglić ponovno pred Sudom BiH

U Sudu Bosne i Hercegovine održano je ročište na kojem je Tužiteljstvo BiH zatražilo određivanje mjera zabrane za Admira...

Nije se zaustavio na ‘Stop’ u Livnu, sada mu prijeti do pet godina zatvora

Općinski sud u Livnu potvrdio je optužnicu protiv M. J. (1974.) zbog kaznenog djela protiv sigurnosti javnog prometa, a...

Obavezno pročitati

HBŽ ulaže više od 600.000 KM u sigurnost, 335.000 KM za projekt u Livnu

Vlada Hercegbosanske županije odobrila je nova ulaganja u policijsku...

Preminuo Frano Oreč – čovjek koji je cijeli život posvetio kamenu

Frano Oreč, rudarski inženjer, poduzetnik, istraživač i jedan od...