Tag:nabavki

Općina Prozor – Rama • Odluke o poništenju javnih nabavki

preformuliši ovaj text ali da suština ostane ista, na bosanskom jeziku da bude i ostavi HTML tagove 19.09.2024. 12:36 Broj: 01/1-23-2033/24-4Dana, 03.09.2024. god.              Na...

Latest news

Osnovna škola u Posušju mijenja satnicu nastave i autobusnog prijevoza

Učenike i roditelje Osnovne škole u Posušju u školskoj 2026./2027. godini očekuju izmjene vremena početka i završetka nastave, a...

Mladi neumljanin Kristijan Glavinić pozvan u reprezentaciju BiH U-18

Veliko priznanje za mladog nogometaša iz Neuma i njegov dosadašnji rad – Kristijan Glavinić, član HNK Neum, dobio je...

Plaće u MUP-u HBŽ-a rastu oko 7 posto

Sindikat djelatnika Ministarstva unutarnjih poslova Hercegbosanske županije prihvatio je ponudu Vlade HBŽ-a kojom je osnovica za obračun plaće utvrđena...

Veliki požar na granici BiH i Hrvatske: Gori kod Gruda, podignuti Air Tractori

Na području općine Grude, uz samu granicu Bosne i Hercegovine i Hrvatske, buknuo je požar koji zahvaća područje Sovića...

Pomoćnik direktora, Stručni savjetnik za istraživanja i izradu politika

Mostar, 04.09.2026. Na osnovu člana 21. Zakona o državnoj službi u institucijama Bosne i Hercegovine (Službeni glasnik BiH”, br....
- Advertisement -

Obavezno pročitati

Osnovna škola u Posušju mijenja satnicu nastave i autobusnog prijevoza

Učenike i roditelje Osnovne škole u Posušju u školskoj...

Mladi neumljanin Kristijan Glavinić pozvan u reprezentaciju BiH U-18

Veliko priznanje za mladog nogometaša iz Neuma i njegov...