Tag:nabavi

Potpisan Ugovor o nabavi digitalnog mamografskog uređaja za potrebe Županijske bolnice u Livnu

Danas je u zgradi Vlade Hercegbosanske županije ministrica rada, zdravstva, socijalne skrbi i prognanih Dijana Novković – Pećanac potpisala Ugovor o nabavi digitalnog mamografskog...

Potpisan Ugovor o nabavi digitalnog mamografskog uređaja za potrebe Županijske bolnice u Livnu

Danas je u zgradi Vlade Hercegbosanske županije ministrica rada, zdravstva, socijalne skrbi i prognanih Dijana Novković – Pećanac potpisala Ugovor o nabavi digitalnog mamografskog...

Potpisan Ugovor o nabavi digitalnog mamografskog uređaja za Županijsku bolnicu u Livnu

Danas je u zgradi Vlade Hercegbosanske županije ministrica rada, zdravstva, socijalne skrbi i prognanih Dijana Novković – Pećanac potpisala Ugovor o nabavi digitalnog mamografskog...

Potpisan Ugovor o nabavi digitalnog mamografskog uređaja za Županijsku bolnicu u Livnu

Danas je u zgradi Vlade Hercegbosanske županije ministrica rada, zdravstva, socijalne skrbi i prognanih Dijana Novković – Pećanac potpisala Ugovor o nabavi digitalnog mamografskog...

DANAS je u zgradi Vlade Hercegbosanske županije potpisan Ugovor o nabavi digitalnog mamografskog uređaja za potrebe Županijske bolnice u Livnu

Danas je u zgradi Vlade Hercegbosanske županije  ministrica rada, zdravstva, socijalne skrbi i prognanih Dijana Novković – Pećanac potpisala Ugovor o nabavi digitalnog mamografskog...

Općina Prozor – Rama • Odluka o poništenju postupka javnih nabavi

22.04.2024. 12:19 Na temelju članka 69. st. (2) točka a) Zakona o javnim nabavama Bosne i Hercegovine («Službeni glasnik BiH» broj: 39/14), te članka 18....

Latest news

Mladi neumljanin Kristijan Glavinić pozvan u reprezentaciju BiH U-18

Veliko priznanje za mladog nogometaša iz Neuma i njegov dosadašnji rad – Kristijan Glavinić, član HNK Neum, dobio je...

Plaće u MUP-u HBŽ-a rastu oko 7 posto

Sindikat djelatnika Ministarstva unutarnjih poslova Hercegbosanske županije prihvatio je ponudu Vlade HBŽ-a kojom je osnovica za obračun plaće utvrđena...

Veliki požar na granici BiH i Hrvatske: Gori kod Gruda, podignuti Air Tractori

Na području općine Grude, uz samu granicu Bosne i Hercegovine i Hrvatske, buknuo je požar koji zahvaća područje Sovića...

Pomoćnik direktora, Stručni savjetnik za istraživanja i izradu politika

Mostar, 04.09.2026. Na osnovu člana 21. Zakona o državnoj službi u institucijama Bosne i Hercegovine (Službeni glasnik BiH”, br....

Oglasila se ravnateljica škole u Tuzli nakon napada nožem

Dvije učenice devetog razreda ozlijeđene su u četvrtak u dvorištu Osnovne škole Gornja Tuzla, nakon što ih je nožem...
- Advertisement -

Ubojstvo potreslo Sarajevo: Ubijen 34-godišnjak, maloljetnik uhićen

Sarajevsko naselje Gorica u četvrtak navečer bilo je poprište pucnjave u kojoj je život izgubio 34-godišnji E. S. Policija...

Svjetski AI lideri i giganti u oktobru stižu u Sarajevo: Otkriven dio programa trećeg Kiss the Future AI Summita

Sarajevo će 15. i 16. oktobra ponovo postati epicentar evropske tehnološke scene. Treće izdanje Kiss the Future AI Summita,...

Obavezno pročitati

Mladi neumljanin Kristijan Glavinić pozvan u reprezentaciju BiH U-18

Veliko priznanje za mladog nogometaša iz Neuma i njegov...

Plaće u MUP-u HBŽ-a rastu oko 7 posto

Sindikat djelatnika Ministarstva unutarnjih poslova Hercegbosanske županije prihvatio je...