Osam od osam: Jukić slomio otpor Igmana

Osam od osam! Krunoslav Rendulić na stopostotnom učinku ostao je i nakon osme utakmice na klupi lidera, tako da se Zrinjski još više učvrstio na liderskoj poziciju uoči reprezentativne stanke.

Nakon što smo prije sedam dana na gostovanju u Konjicu dosta lako slavili protiv Igmana (3:0), danas smo se protiv istog protivnika morali puno više namučiti za pobjedu, ali smo na kraju ipak stigli do nova tri boda.

U prvom poluvremenu Zrinjski je imao puno bolje prilike, ali daleko od toga da je gostujući sastav bio bezopasan, jer je Igman igrom u prvih 45 minuta često dolazio u našu polovicu, puno više nego svi protivnici u prethodnim utakmicama.

Do prve prednosti stigli smo odmah na otvaranju drugog dijela kada je Mario Tičinović znao kazniti pogrešku gostujućeg vratara Dina Hamzića, no uporni Konjičani nisu se predavali te su u 68. minuti stigli do zasluženog poravnanja – lijepu akciju gostiju završio je Stefan Denković iskoristivši dodavanje Demira Jakupovića.

Rezultat 1:1 stajao je sve do 85. minute kada smo opet poveli, ovog puta preko Ivana Jukića, koji je lijepo pogodio nakon solo akcije i lijepe asistencije Nemanje Bilbije.

ZRINJSKI – IGMAN 2:1

Strijelci: 1:0 – Tičinović (47′), 1:1 – Denković (68′), 2:1 – Jukić (85′)

HŠK Zrinjski: Marić, Ćorluka, Barišić, Jakovljević, Ismajlgeci, Sučić (46′ Zlomislić), Ilinković, Ivančić (69′ Kiš), Ćuže (69′ Malekinušić), Tičinović (61′ Jukić), Bilbija (90′ Sabljić)

FK Igman: Fejzić, Duraković, Velić, Dupovac, Alagić, Hebibović, Drljević, Oremuš, Jakupović (86′ Bešagić), Hrelja (64′ Denković), Ramić (78′ Ahmetović).