Nogometaši HNK “Rama” remizirali s “Brotnjom” na domaćem terenu

Nogometaši HNK “Rama” na domaćem terenu u Prozoru ugostili su HNK “Brotnjo” iz Čitluka u sklopu prvenstvenog natjecanja Druge lige FBiH – Jug.

Utakmica je odigrana u nedjelju, 19. ožujka 2023. godine, pred nekoliko desetaka gledatelja. Ovo je bila ujedno prva utakmica na domaćem terenu u proljetnom dijelu sezone.

Domaći nogometaši su u utakmicu ušli žustrije te su već u 11 minuti poveli pogotkom Josipa Ivića. No, gosti se nisu dali i pokušavali su iskoristiti lagano opuštanje nogometaša “Rame”. Tako su u samoj završnici prvog poluvremena uspjeli izjednačiti rezultat na 1:1. S tim rezultatom otišlo se na odmor.

Drugo poluvrijeme se odvijalo kao i prvo. Pomalo su se smjenjivale poluprilike i na jednoj i drugoj strani. Nedostajalo je konkretnijih akcija.  Tek u zadnjih 5 minuta bila je prava utakmica kakvu publika zaslužuje. No, nije došlo do promjene rezultata.

Na kraju kada se sve zbroji rezultat i jest za podjelu bodova. Valja napomenuti da je predsjednik HNK “Brotnjo” Čitluk dr. Hrvoje Anđelić iz Rame.

Domaća publika je željna dobre partije i pobjede HNK “Rama”. Još ovaj tim treba uigravati akcije i pasove kroz sredinu, te pojačati motivaciju, ali i fizičku spremu nakon dulje zimske stanke.