Mladi nogometaši NK Međugorje osvojili zlato na prestižnom turniru

Tijekom proteklog vikenda, u prelijepoj dvorani „Arena centar Mostar“, na velikom i prestižnom turniru Fortuna cup, gdje je nastupalo 25 momčadi iz cijele Bosne i Hercegovine, mladi nogometaši NK Međugorje bili su najbolji te su zasluženo osvojili prvo mjesto i zlatnu medalju.

U grupnoj fazi, momčad NK Međugorje 2012. godište igrala je protiv momčadi: Academica Sarajevo, Šampion Brčko i Unisport Stolac. Nakon odličnih nastupa u grupnoj fazi natjecanja mlada momčad NK Međugorje u četvrtfinalu je pobijedila FK Leotar Trebinje, u četvrtfinalu NK Mostar i polufinalu FK Leostars Trebinje te se plasirala u finale.

U finalnom ogledu Fortuna cupa za 2012. godište momčad NK Međugorje bila je bola od momčadi FK Goražde i zasluženo je osvojila iznimno jak, prestižan i odlično organiziran turnir.

Na Fortuna cupu, NK Međugorje je uz titulu najbolje momčadi nagrađena i priznanjem za najboljeg igrača. Ovo priznanje pripalo je Bartolu Grbavcu.

1. MJESTO: NK Međugorje
2. MJESTO: FK Goražde
3. MJESTO: FK Leostars Trebinje
4. MJESTO: HŠK Zrinjski Mostar

The post Mladi nogometaši NK Međugorje osvojili zlato na prestižnom turniru appeared first on Općina Čitluk.