KK Posušje poraženo u derbiju za ostanak

U sklopu 14. kola košarkaškog prvenstva Bosne i Hercegovine, košarkaški klub Posušje dočekao je Mrkonjić Grad te su u tom derbiju za ostanak poraženi rezultatom 84:78 (14:20, 24:22, 23:21, 23:15).

Dobro je Posušje odigralo prvo poluvrijeme u kojem su imali prednost od čak 14 razlike, prednost su imali sve do sredine posljednje četvrtine no onda je Mrkonjić Grad u završnici zaigrao bolje i preokrenuo rezultat.

Najbolji u redovima Posušja bili su Širić i College sa po 15 ubačenih poena a dvoznamenkasti su bili još i Leko sa 14, Jukić sa 11 te Kovač 10 poena.

Posušje se sada skupa sa Mrkonjić Gradom nalazi na 10. mjestu ljestvice sa omjerom od 2 pobjede i 12 poraza a iza njih je samo Zrinjski sa jednom pobjedom i 13 poraza.

U sljedeće 15. kolu KK Posušje će gostovati upravo kod Zrinjskog što se sada pretvara u utakmicu sezone.

Objava KK Posušje poraženo u derbiju za ostanak pojavila se prvi puta na Posušje.info.