Hrvatska ostala bez pobjede: Velšani šokirali prepuni Poljud u sudačkoj nadoknadi!

Hrvatska nogometna reprezentacija odigrala je je 1:1 s Walesom u Splitu u 1. kolu kvalifikacija za Euro 2024.

Bio je ovo prvi nastup Vatrenih nakon dvoboja za treće mjesto protiv Maroka na Svjetskom prvenstvu u Kataru, u kojemu su izabranici Zlatka Dalića pobijedili i osvojili brončanu medalju.

Nakon SP-a od nacionalne vrste oprostio se Dejan Lovren, a zbog ozljede danas nije u konkurenciji Bruno Petković, no uglavnom je hrvatska izabrana vrsta u gotovo neizmijenjenom sastavu u odnosu na Katar.

U tom sastavu Vatreni su odigrali 1:1 Walesom. Vatreni su poveli golom Andreja Kramarića u 28. minuti, a u zadnjoj minuti sudačke nadoknade pogodio je Nathan Broadhead.

Kramarić je u svom 82. nastupu zabio 23. gol za Vatrene, čime se po golgeterskom učinku izjednačio s Lukom Modrićem.

U 52. minuti zbog ozljede je izašao ljubimac splitske publike Marko Livaja, a umjesto njega je ušao napadač Benfice Petar Musa, koji je time ubilježio debi za hrvatsku reprezentaciju.

I kada se činilo da će Hrvatska otvoriti kvalifikacije pobjedom, Wales je izjednačio praktično u posljednjim sekundama pogotkom Broadheada.

Hrvatska će u utorak gostovati kod Turske koja je teškom mukom s 2:1 svladala Armeniju.

hrvatska ostala bez pobjede: velšani šokirali prepuni poljud u sudačkoj nadoknadi!

Post Hrvatska ostala bez pobjede: Velšani šokirali prepuni Poljud u sudačkoj nadoknadi! je prvi puta viđen na Grude Online.